• Oferty
  • Wszystkie ofertyRegułyLogistykaInneMagazynier
    Magazynier
    Logistyka
    CROMWELL SP.ZO.O

    Magazynier

    Reguły
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Magazynier

    Wymagania

    • przyjmowanie, składowanie i rozmieszczanie towarów w magazynie
    • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
    • weryfikacja zgodności zamówień z dokumentami magazynowymi
    • udział w okresowych inwentaryzacjach
    • obsługa programów wysyłkowych; DPD

    Oferujemy

    • stałe zatrudnienie (umowa o pracę)
    • Pracę w trybie jednozmianowym 8-16y
    • pakiet medyczny
    • ubezpieczenie wypadkowe

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cromwell sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Cromwell sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach przy ul. Bodycha 97. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.