• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BAccount Executive
    Account Executive
    Sprzedaż
    Crustlab

    Crustlab

    Kraków
    2 593 - 3 630 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    język angielski

    sprzedaż

    negocjacje

    Mile widziane

    iGaming

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    CrustLab to więcej niż tylko softwarehouse. To centrum innowacji i ekspertyzy technicznej we wszystkim, co związane z iGamingiem!

    Co to oznacza?

    Tworzymy rozwiązania dla branży iGaming, począwszy od platform bukmacherskich, aż po dostosowane interfejsy dla kasyn internetowych i loterii. Doskonale radzimy sobie także z projektami opartymi na technologii Blockchain oraz finansowymi.

    Obsługując klientów z całego świata, CrustLab nie tylko koduje aplikacje webowe czy mobilne, ale też kompleksowo zajmuje się rozwojem produktu, począwszy od koncepcji i projektowania, aż po utrzymanie.

    Nasz utalentowany zespół programistów (i nie tylko!) napędzany jest ambicją i pasją do ciągłego rozwoju. Kochamy wyzwania związane z przekształcaniem oryginalnych wizji w rzeczywistość.

    Postaw wszystko na jedną kartę i dołącz do nas!

    Jako Account Executive będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu sprzedażowego, odpowiedzialnym za budowanie i utrzymywanie relacji z naszymi klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i dopinanie na ostatni guzik nowych tematów projektowych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie, że nasi klienci otrzymują najwyższy poziom obsługi, a my jako firma rozszerzamy portfolio o kolejne fantastyczne projekty.

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Mile widziana znajomość rynku iGaming,
    • Znajomość CRM,
    • Udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu i zarządzaniu klientami,
    • Świetne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • Proaktywne podejście oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
    • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Gotowość do podróży służbowych zagranicznych oraz do naszego biura w Krakowie.

    ZADANIA

    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
    • Kwalifikowanie leadów jako możliwości sprzedażowych,
    • Konsumpcja lejka sprzedażowego w CRM,
    • Zaangażowanie w działania presales,
    • Prezentowanie CrustLab potencjalnym klientom podczas spotkań online / offline,
    • Identyfikowanie potrzeb klientów i tworzenie propozycji współpracy,
    • Prowadzenie klientów przez każdy etap procesu sprzedaży, od pierwszego kontaktu po podpisanie umowy,
    • Przygotowywanie ofert i umów,
    • Tworzenie pozytywnego doświadczenia klienta poprzez profesjonalną współpracę,
    • Osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych w określonych terminach,
    • Koordynowanie działań sprzedażowych z członkami zespołu i innymi działami,
    • Negocjowanie warunków umów z potencjalnymi klientami.
    • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych,
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz postępów w realizacji celów.

    OFERUJEMY

    • Elastyczna forma współpracy: Czasami pracujemy w piżamach, ale zawsze dajemy z siebie 100%!
    • Opieka medyczna w LUXMED: Bo zdrowie to podstawa, a my stawiamy na luksus!
    • System kafeteryjny MyBenefit (w tym Multisport): Dzięki temu możesz ćwiczyć, a potem zjeść coś smacznego. Wszystko w jednym!
    • Krakowskie biuro przyjazne psiakom, po którym chodzimy w firmowych Kubotach,
    • Płaska struktura z czworonożnymi happiness managerami: Nori, nasz CBO (Chief Barking Officer), nadzoruje, żeby wizyty w biurze były wypełnione dobrymi emocjami,
    • Ciekawe, zaawansowane technologicznie i wizualnie atrakcyjne projekty,
    • Super technologie, w których pracujemy - są takie fajne, że czasem sami się nimi zachwycamy!
    • Wpływ na projekt: Bo kto powiedział, że tylko szefowie mogą się wymądrzać?
    • Dojrzałe zespoły ze zróżnicowanym seniority: U nas każdy znajdzie swoje miejsce, niezależnie od ilości lat doświadczenia, wykształcenia, pozycji w CV - liczą się umiejętności, motywacje i błysk w oku,
    • Wycieczki do Krakowa finansowane przez firmę: odwiedziny u Smoka Wawelskiego w programie;
    • Mniej lub bardziej oficjalne integracje: Imprezujemy jak prawdziwi profesjonaliści... albo lepiej!
    • Nie unikamy rozmów o fu**upach, a jedna z naszych wartości to “don’t fu** the customer”,
    • I co tu dużo mówić, generalnie fajny mamy klimat!

    PROCES REKRUTACYJNY

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem
    2. Dwa spotkania biznesowe
    3. Oferta

    2 593 - 3 630 USD

    B2B