• Wszystkie ofertyŁódźSupportKonsultant ds. Obsługi Klienta w dziale Digitalizacji Sprzedaży
    Konsultant ds. Obsługi Klienta w dziale Digitalizacji Sprzedaży
    new
    Support
    Da Grasso Sp. z o. o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    praca z klientem

    praca w zespole

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    O firmie

    Jesteśmy liderem w branży gastronomicznej. Da Grasso jest największą siecią pizzerii w Polsce, działającą już od ponad 27 lat. Chcemy tę pozycję ugruntować wykorzystując unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

    Szukamy Konsultantów ds. Obsługi Klienta, którzy będą odpowiedzialni za przyjmowanie i obsługę połączeń telefonicznych oraz czatów od Klientów pizzerii. Idealni Kandydaci to osoby komunikatywne, które lubią ludzi, są cierpliwe i potrafią zachować spokój nawet w sytuacjach stresowych.

    Obowiązki:

    • Obsługa połączeń telefonicznych i czatów: Przyjmowanie i profesjonalna obsługa połączeń telefonicznych oraz zapytań klientów za pośrednictwem czatu.

    • Doradztwo produktowe: Udzielanie klientom szczegółowych informacji na temat produktów z menu pizzerii, pomoc w wyborze odpowiednich pozycji oraz składaniu zamówień.

    • Rejestrowanie i obsługa zapytań serwisowych: Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących problemów z zamówieniami, błędów oraz innych kwestii wymagających interwencji. Dokładne rejestrowanie zgłoszeń i przekazywanie ich do odpowiednich działów.

    • Obsługa reklamacji: Profesjonalne i empatyczne przyjmowanie reklamacji klientów, znalezienie satysfakcjonujących rozwiązań oraz informowanie klientów o postępach w rozpatrywaniu reklamacji.

    • Współpraca z pracownikami lokali: Współpraca z Franczyzobiorcami oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów.

    • Ważne: Konsultanci nie będą inicjować kontaktu z klientami. Ich głównym zadaniem będzie odbieranie połączeń telefonicznych i czatów oraz aktywne służenie pomocą klientom, którzy się z nimi skontaktują.

    Wymagania:

    • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne: Zdolność jasnego i skutecznego przekazywania informacji, zarówno ustnie, jak i pisemnie. Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami, nawet w sytuacjach stresowych

    • Orientacja na klienta: Silna motywacja do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta. Chęć zrozumienia potrzeb klienta i znalezienia optymalnych rozwiązań. Silne nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych. Umiejętność zrozumienia potrzeb klientów i tworzenia rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania.

    • Znajomość obsługi komputera: znajomość pakietu MS Office

    • Zdolność do szybkiego uczenia się: Chęć zdobywania nowej wiedzy o produktach firmy.

    • Umiejętność pracy w zespole: Gotowość do współpracy z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.

    • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość systemu zamawiania online, umiejętność obsługi systemów CRM.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.

    • Elastyczny i hybrydowy czas pracy (praca zmianowa w godzinach 9-23)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.