• Wszystkie ofertyTychySprzedażPraca w sklepieDoradca Sportowy Sporty Zespołowe/Wodne w Decathlon Żory (pół etatu)
    Doradca Sportowy Sporty Zespołowe/Wodne w Decathlon Żory (pół etatu)
    new
    Sprzedaż
    Decathlon Sp. zo.o.

    1 193 - 1 244 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

    Miejsce pracy: Żory

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pół etatu (wynagrodzenie zawarte w treści ogłoszenia dotyczy zatrudnienia na pełen etat),
    • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
    • premię miesięczną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
    • wspólne uprawianie sportu i treningi,
    • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

    Twój zakres obowiązków:

    • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
    • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
    • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
    • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
    • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

    Jeżeli zatem:

    • sport jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
    • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,
    • lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,
    • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,
    • chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
    • interesuje Cię rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,
    • … to czekamy właśnie na Ciebie!

    Chcesz dołączyć do firmy, która przez magazyn Forbes została wybrana Najlepszym Pracodawcą w Polsce w 2022? Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

    Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

    1 193 - 1 244 USD