• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BBusiness Development Manager / ka
    Business Development Manager / ka
    Sprzedaż
    Deep Grey Sp. z o.o.

    Wrocław
    1 818 - 5 454 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 818 - 5 194 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    raportowanie

    dobra organizacja pracy

    organizacja eventów

    język angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Cześć, szukamy osoby do wypełnienia ważnej roli w naszym zespole - Business Development Managerki / Managera.

    Osoby która będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu i nawiązywanie relacji z nowymi klientami.

    Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej i doświadczonej w sprzedaży. Zależy nam na kimś kto zna branżę MICE, lubi marketing i jest doświadczonym pracownikiem.

    Jesteśmy małym zespołem, więc równie istotne jest, żebyśmy się polubili i mieli wspólny język.

    O nas:

    Jesteśmy zgranym zespołem indywidualistów. Każdy z nas ma inne talenty i spojrzenie na świat. Łączy nas jednak otwartość na ludzi i świat oraz pasja do robienia wyjątkowych wydarzeń.

    Organizujemy eventy - działamy w branży B2B.

    Staramy się aby każdy nasz kolejny event był lepszy od poprzedniego, unikamy sztampy, ważna jest dla nas jakość i detal.

    W naszym zespole są wyłącznie doświadczone, samodzielne osoby - pozwala to na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń.

    Idealna kandydatka / kandydat:

    • Ma doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu
    • Ma doświadczenie w branży MICE (optymalnie) lub marketingu
    • Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim
    • Biegle posługuje się językiem polskim
    • Potrafi i lubi pisać
    • Jest samodzielny w działaniu
    • Lubi ludzi i umie budować z nimi długofalowe relacje

    Zadania:

    • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Wyszukiwanie przetargów i ich analiza
    • Opracowywanie ofert handlowych
    • Analiza rynku oraz identyfikacja możliwości rozwoju
    • Udział w eventach Agencji - celem poznania sposobu pracy i zrozumienia naszych wyróżników
    • Raportowanie do zarządu

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Umowa o pracę lub umowa B2B - decyzja należy do Ciebie
    • Wynagrodzenie podstawowe + premie od uzyskanych wyników
    • Prywatna opieka medyczna
    • Możliwość pracy w najładniejszej przestrzeni we Wrocławiu - Concordia Design
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Narzędzia do pracy (komputer, telefon, CRM, inne jeśli potrzebujesz)
    • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje
    • Wsparcie doświadczonego zespołu

    Aplikując - napisz kilka zdań o sobie, swoim doświadczeniu, aspiracjach, planach - chcemy zobaczyć kim jesteś, a nie tylko przeczytać CV.

    1 818 - 5 454 USD

    Umowa o pracę

    1 818 - 5 194 USD

    B2B