• Wszystkie ofertyZamienieInżynieriaProjektowanieAsystent Techniczny Działu Handlowego / Kosztorysant Instalacji Tryskaczowych
    Asystent Techniczny Działu Handlowego / Kosztorysant Instalacji Tryskaczowych
    Inżynieria
    DEKK Fire Solutions sp. z o.o.

    Zamienie
    1 037 - 1 296 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    AutoCAD

    język angielski

    analiza

    Microsoft Office Excel

    multitasking

    priorytetyzacja

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Dekk Fire Solutions sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania przeciwpożarowe - począwszy od projektu instalacji ppoż. po jej montaż i serwisowanie.

    Do naszego biura pod Warszawą poszukujemy aktualnie Asystenta Technicznego Działu Handlowego / Kosztorysanta Instalacji Tryskaczowych – osoby, która będzie wspierać zespół handlowy w codziennych zadaniach i koordynować komunikację z Klientem.

    Na czym będzie polegała Twoja praca?

    Możesz pracować z nami wykonując wyceny realizacji instalacji ppoż. lub wykonując obliczenia hydrauliczne do tych wycen – w zależności od Twoich preferencji.

    W obu przypadkach istotny będzie kontakt i utrzymanie dobrych relacji z Klientem.

    Czego oczekujemy?

    Szukamy osób, które dobrze czują się w pracy wielozadaniowej, nie boją się myślenia technicznego i potrafią zaangażować się w wykonywane działania.

    Dodatkowym atutem będą:

    •      znajomość pakietu MS Office w tym znajomość programu Excel podstawowa znajomość oprogramowania CAD;

    •      znajomość języka angielskiego;

    •      wykształcenie techniczne;

    •      zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

    Co zapewnimy?

    •      szkolenia wewnętrzne z zakresu obsługi programów typu CAD (w szczególności SprinkCAD) – nauczymy Cię wszystkiego o instalacjach ppoż.;

    •      wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy;

    •      pakiety medyczne i sportowe;

    •      zatrudnienie – umowa o pracę, pełny etat;

    •      wynagrodzenie 4000-5000 netto (UoP);

    •      dalszy rozwój zawodowy.

    Nie oczekujemy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

    Mile widziani są studenci ostatnich lat uczelni technicznych oraz ich absolwenci.

    Jeśli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w branży budowlanej, koniecznie aplikuj!

    Miejsce pracy: Zamienie pod Warszawą.

    Prosimy o przesłanie CV na adres:

    jjagiello@dekk.pl lub aplikując przez ogłoszenie

    1 037 - 1 296 USD

    Dowolna