• Oferty
  • Wszystkie ofertyMierzynInżynieriaInnePracownik magazynu
    Pracownik magazynu
    new
    Inżynieria
    Demant

    Demant

    Mierzyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pakowanie zamówień

    obsługa komputera

    Opis stanowiska

    Do naszego Centrum Dystrybucji poszukujemy pracowników magazynowych zajmujących się dostarczaniem materiału do wysyłki i na produkcję, kompletacją palet oraz realizacją zapotrzebowania. Proces rekrutacyjny skracamy do niezbędnego minimum, czasem jest to nawet kilka dni od Twojego telefonu do I dnia pracy.

    Pracując z nami otrzymasz

    • wynagrodzenie 4500 zł +200 zł nagroda frekwencyjna/premia uznaniowa,
    • podwyższony dodatek za pracę w porze nocnej,
    • gwarantowany proces szkoleniowy, który wdroży Cię w Twoje obowiązki,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
    • zagwarantowany i bezpłatny dojazd do pracy naszymi autobusami z całego Szczecina (również Prawobrzeże) oraz Polic,
    • szeroki pakiet benefitów m.in. wczasy pod gruszą, darmowe gorące napoje, darmowa prywatna opieka medyczna, dopłaty do okularów, możliwość zakupu aparatu słuchowego w specjalnej, niższej cenie, ekwiwalent za pranie, stołówka z bufetem oraz siłownia wewnątrz firmy, a także wiele innych,
    • niepowtarzalną atmosferę,
    • unikalne doświadczenia zawodowe oraz możliwości rozwoju.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • kompletowanie zamówień
    • odbiór i układanie towarów
    • pakowanie i wysyłka zamówień
    • przygotowywanie towaru do wysyłki
    • obsługa komputera

    Idealnie jeśli:

    • chciałbyś/chciałabyś pracować w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów w Polsce i w Europie,
    • ciekawi Cię dostarczanie produktów i akcesoriów na cały świat jako część globalnego łańcucha dostaw,
    • nie masz problemu z obsługą komputera (Excel, Word)
    • jesteś elastyczny/a (praca jest w trybie zmianowym),
    • umiesz pracować w zespole, ale także indywidualnie,
    • jesteś zorientowany/a na realizację zadań,
    • lubisz wyzwania i wykorzystywanie okazji do usprawnień,
    • monotonia w pracy jest Ci obca,
    • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

    To czekamy właśnie na Ciebie !