• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaInnePraktykant/ka
    Praktykant/ka
    new
    Inżynieria
    Demant

    Demant

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Scrum

    RQM

    R&D

    język angielski

    Opis stanowiska

    Do naszego 5-osobowego zespołu, zajmującego się przeprowadzaniem testów kompatybilności pomiędzy aparatami słuchowymi i urządzeniami mobilnymi, potrzebujemy dodatkowego wsparcia.

    Szukamy osoby na okres trzech miesięcy. Po tym czasie nie wykluczamy podjęcia współpracy na stałe.

    Pracując z nami otrzymasz:

    • doświadczenie z zakresu wykonywania testów manualnych (RQM);
    • możliwość wpływu na finalną wydajność produktu poprzez bliską współpracę z Działem Jakości i R&D;
    • możliwość rozwoju z zakresu kompetencji technicznych (np. praca z Elissys Bluetooth protocol analyzer);
    • doświadczenie pracy w metodologii Scrum, dzięki czemu nauczysz się skutecznych technik pracy projektowej;
    • wsparcie i mentoring ze strony zespołu.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • Manualne testy łączności aparatów słuchowych z najnowszymi urządzeniami mobilnymi i innym sprzętem wspierającym ich pracę (TV Adapter, ConnectClip, itp.);
    • Inicjowanie testów automatycznych;
    • Dokumentowanie wyników testów i zbieranie logów w celu diagnozowania błędów w obszarze łączności;
    • Ścisła współpraca z zespołem i Team Leader’em w celu analizy defektów i poszukiwania rozwiązań;
    • Możliwość udziału w projektach, np. proces walidacji produktów.

    Idealnie, jeśli:

    • masz już pierwsze doświadczenie w pracy (np. sezonowa, weekendowa, praktyki,
    • lubisz pracować z ludźmi, jesteś sumienny/a i zorganizowany/a,
    • chcesz się rozwijać w kierunku IT lub zapewnienia jakości,
    • znasz język angielski na poziomie min. B2.