• Wszystkie ofertyPiasecznoMarketingMarketingAccount Manager (360)
    Account Manager (360)
    new
    Marketing
    Dentsu Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    Harmonogramy

    social media

    project management

    polski

    kosztorysy

    ATL

    client service

    Mile widziane

    risk management

    BTL

    dobra organizacja pracy

    problem/issue management

    quality management

    change management

    język angielski

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    Obecnie do Dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko:

    Account Manager / Senior Account Manager

    Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa)

    Główne obowiązki:

    • Koordynowanie działań klientów agencji z obszarów: ATL, digital, Social Media, BTL;
    • Zarządzanie projektami/promocjami/aktywacjami/produkcjami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami (harmonogramem, budżetem, oczekiwanym poziomem jakości);
    • Bieżąca współpraca z Klientem - w tym rozwiązywanie i zarządzanie trudnymi sytuacjami;
    • Współpraca z zespołami kreacji, strategii, produkcji, technologii;
    • Tworzenie wycen, zestawień, raportów, harmonogramów i kosztorysów;
    • Monitorowanie rynku oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii;
    • Efektywne zarządzanie: ryzykiem projektowym (risk management), zmianami w projekcie (change management), problemami (problem/issue management) oraz jakością (quality management);
    • Przygotowywanie i udział w prezentacjach przetargowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w agencji reklamowej lub po stronie Klienta (warunek konieczny);
    • Doświadczenie w nadzorze realizacji produkcji ATL-owych i digitalowych (również media społecznościowe);
    • Doświadczenie w realizowaniu produktowych sesji zdjęciowych;
    • Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku;
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie – wielozadaniowość;
    • Umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów i kosztorysów projektów;
    • Umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami;
    • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji;
    • Samodzielność w działaniu;
    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem, wysoka kultura osobista;
    • Biegła znajomość MS Office;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie;
    • Mile widziane znajomość rynku oraz zagadnień z zakresu BTL .

    Oferujemy:

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.