• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaInneBusiness Development Manager
    Business Development Manager
    new
    Logistyka
    Direct Link

    Direct Link

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    negocjacje

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW (KRÓTKI OPIS CODZIENNYCH ZADAŃ KANDYDATA, OD PUNKTÓW):

    • Sprzedaż i doradztwo w obszarze usług logistycznych, kurierskich i pocztowych
    • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
    • Aktywny udział w budowaniu długofalowej strategii rozwoju sprzedaży
    • Analiza i optymalizacja procesów wewnętrznych oraz po stronie klienta
    • Codzienna praca z CRM
    • Przygotowywanie raportów, analiz oraz rekomendacji w swoim obszarze odpowiedzialności
    • Reprezentowanie firmy oraz budowanie nowych relacji biznesowych na konferencjach i spotkaniach branżowych (w Polsce i za granicą)

    NASZE WYMAGANIA (WYKSZTAŁCENIE, DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI, KURSY, UPRAWNIENIA):

    • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi w branży ecommerce/kurierskiej/logistycznej
    • Doświadczenie w prowadzeniu długofalowych negocjacji handlowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Samodyscyplina i samodzielność w codziennych działaniach
    • Zdolności analityczne niezbędne do modelowania kosztów i przychodów
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
    • Gotowość do podróży służbowych (15-20% czasu pracy)
    • Prawo jazdy kat. B

    MILE WIDZIANE (DODATKOWE ATUTY KANDYDATA, NIEOBLIGATORYJNE WYMAGANIA):

    • Doświadczenie we współpracy z zagranicznymi marketplaceami – m.in. Amazon, Zalando, CDON itp.
    • Doświadczenie w sprzedaży usług pocztowych
    • Mile widziana znajomość podstawowych zasad integracji IT (klient – operator logistyczny)

    OFERUJEMY (WARTO UWZGLĘDNIĆ WSZELKIE BENEFITY WYNIKAJACE Z PODJĘCIA WSPÓŁPRACY Z PAŃSTWEM):

    • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o skandynawskich korzeniach, będącej częścią grupy PostNord – lidera rynku kurierskiego w Skandynawii
    • Partnerską współpracę w międzynarodowych środowisku, które ceni sobie dobre relacji międzyludzkie
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy z możliwością rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjną premię uzależnioną od wygenerowanych obrotów oraz rentowności sprzedanych usług
    • Możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych finansowanych przez firmę
    • Samochód firmowych, również do użytku prywatnego
    • Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków, prywatną opiekę medyczną, cykliczne spotkania i aktywności integracyjne