• Wszystkie ofertyChodzieżInżynieriaInneMechanik/elektryk/automatyk
    Mechanik/elektryk/automatyk
    new
    Inżynieria
    Dolina Noteci

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP

    wykształcenie zawodowe

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy:

    Polanowo (pow. pilski)

    Śmiłowo (koło Piły)

    Region:

    woj. wielkopolskie

    Nasze propozycje dla Ciebie:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stawka od 40 zł/h brutto,
    • dodatkowy system premiowy uzależniony do wypracowanych wyników,
    • wsparcie w procesie adaptacji,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji,
    • przyjazna atmosfera w zgranym zespole, oparta na partnerstwie i wzajemnym szacunku,
    • świadczenia świąteczne,
    • pakiet medyczny – dostęp do badań i specjalistów z grupy Lux Med.

    Chcemy Ci powierzyć:

    • dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem mechanicznym,
    • wykonywanie konserwacji, przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji,
    • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji,
    • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji,
    • informowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn i urządzeń.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanik, elektromechanik lub pokrewne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie spożywczym),
    • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
    • praktyczna znajomości techniki napraw maszyn i urządzeń,
    • dyspozycyjność,
    • posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • wskazane uprawnienia SEP G1, G2, G3.

    Benefity

    ZADBAMY O TWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

    Bardzo ważne jest dla nas dobre samopoczucie, zdrowie i kondycja naszych Pracowników. Dlatego zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń grupowych. W ofercie jest indywidualna opieka medyczna lub pakiet rozszerzony obejmujący członków rodziny. Dzięki temu mają szybki dostęp do kompleksowych konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i laboratoryjnych w wielu placówkach na terenie całego kraju.

    PROGRAM POLECEŃ PRACOWNIKÓW

    Wiemy, że w dobrym zespole pracuje się lepiej, dlatego zachęcamy naszych Pracowników do tego, aby polecali pracę u nas swoim znajomym. Między innymi dzięki poleceniom mogą sami tworzyć atmosferę pracy. Nagradzamy dodatkowo pracownika, jeśli kandydat z jego polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację, zostanie zatrudniony w naszej firmie i przepracuje przynajmniej pół roku. W 2023 roku z tego programu skorzystały 63 osoby, a do końca lipca br. 36 osób.

    ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY

    Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków i rozwój naszej organizacji. Dlatego też obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym, który wypłacany jest w zależności od osiągniętych wyników. To dodatkowa motywacja dla naszych Pracowników. Jeśli masz pomysł jak usprawnić pracę w dziale, widzisz rozwiązanie, które pomoże zoptymalizować procesy produkcyjne, zgłoś nam to. Dodatkowo Cię za to nagrodzimy.

    STAWIAMY NA TWÓJ ROZWÓJ

    Nasi Pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, przez co nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywają doświadczenie, poszerzają horyzonty i doskonalą talenty. Rozwiń skrzydła w Dolinie Noteci!