• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaProject Manager / Social Media Manager
    Project Manager / Social Media Manager
    new
    Marketing
    dotrelations

    Poznań
    1 945 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 556 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    kreatywność

    project management

    social media

    samodzielność

    komunikatywność

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    PR/public relations

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy Project Managera do naszego zespołu! Do obowiązków należy kontakt z klientem, udział w przygotowaniu strategii działań, koordynacja prac graficznych i bieżącej opieki nad kanałem, praca z podwykonawcami, kreatywne wsparcie dla klienta. Głównie obszar social media, ale nie tylko.

    Miejsce pracy: Poznań (hybrydowo - 3 dni biuro, 2 dni zdalne)

    Stanowisko: Project Manager

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja projektów, głównie w zakresie social media, ale dotykających wielu innych obszarów;
    • opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji;
    • kontakt z klientem i doradztwo w zakresie współpracy;
    • udział w procesach kreatywnych w tym przygotowywanie i oferowanie propozycji nowych działań komunikacyjnych dla swoich klientów;
    • koordynacja pracy zespołu wewnątrz agencji (contentowcy, graficy, adsowcy) oraz podwykonawców;
    • dbanie o przejrzystą dokumentację projektu i obieg informacji w firmie.

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia w opiece nad klientem (optymalnie styczność z klientem korporacyjnym);
    • doświadczenia w prowadzeniu działań w zakresie digitalu/social mediów;
    • dobrej znajomość narzędzi i kanałów SM;
    • umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań i reagowania na trendy;
    • umiejętności obsługi MS Office (swoboda w tworzeniu prezentacji);
    • odpowiedniej organizacji pracy;
    • dobrej znajomości języka angielskiego.

    Zapewniamy:

    • dogodne warunki współpracy;
    • elastyczność godzin pracy
    • duże projekty, znane marki, różnorodne obszary komunikacji;
    • dużą samodzielność w prowadzeniu projektów i koordynowaniu zespołu;
    • doświadczony zespół ze świetną atmosferą;
    • benefity pozapłacowe

    O Dotrelations:

    • budujemy relacje - sprawimy, że szybko poczujesz się częścią naszego zespołu
    • dajemy wsparcie, ale też dużą swobodę w prowadzeniu projektów
    • nie będziesz się nudzić - pracujemy dla dużych marek, realizując projekty z zakresu SM, PR oraz EB. Każdy dzień przynosi inne wyzwania!

    Od ponad 12 lat jesteśmy agencją komunikacji zintegrowanej. Planujemy, wdrażamy, mierzymy i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie komunikacji. Pracujemy dla największych: PKO Bank Polski, Intermarche, John Deere, Grupa OLX, Amica, Cartoon Network i wiele innych świetnych marek. W agencji pracuje ponad 50 specjalistów z różnych obszarów komunikacji, m.in.: PR, social media, digital, content marketing. Dołącz do nas!

    1 945 - 2 334 USD

    B2B

    1 556 - 1 945 USD