• Wszystkie ofertyWrocławMarketingMarketingSpecjalista/ka ds. Komunikacji Marketingowej
    Specjalista/ka ds. Komunikacji Marketingowej
    new
    Marketing
    Dr. Max

    Dr. Max

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    marketing

    POS

    język angielski

    Opis stanowiska

    Treść ogłoszenia:

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie materiałów POS w punktach sprzedaży
    • Inicjowanie i koordynowanie akcji ulotkowych, folderów informacyjnych itp.
    • Dbanie o brand apteczny, budowanie brand awarness
    • Zarządzanie komunikacją oferty produktowej w aptekach
    • Kreowanie nowych rozwiązań i pomysłów na meble promocyjne w aptekach
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (szczególnie działem handlowym i operacyjnym)
    • Tworzenie gadżetów reklamowych
    • Zwiększanie zasięgów akcji promocyjnych i wizerunkowych aptek
    • Współtworzenie działań CSR, eventów, akcji specjalnych

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu
    • Znajomość narzędzi marketingowych
    • Rozumienie roli komunikacji w marketing-mix
    • Doświadczenie w marketingowym zarządzaniu punktami sprzedaży (materiały POS)
    • Umiejętność pracy z podwykonawcami (graficy, drukarnie, agencje reklamowe)
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Zdolności copywriterskie
    • Perfekcyjne zarządzanie pracą własną i podwykonawców
    • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej lub Health&Beauty
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę zawartą za pośrednictwem zewnętrznego partnera
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
    • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
    • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
    • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

    Benefity:

    • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
    • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
    • Karta MULTISPORT,
    • Kursy językowe,