• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażDoradca Klienta ds. Kredytów Frankowych
    Doradca Klienta ds. Kredytów Frankowych
    Sprzedaż
    DSA Investment S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Votum Group jako lider rynku odszkodowawczego w Europie reprezentował już ponad 220 000 klientów w sporach z ubezpieczycielami. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2010 roku. W skład GK Votum wchodzą spółki, które mają swoją siedzibę w wielu miastach Polski, m.in. Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Poznań. Firma skutecznie pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnych im pieniędzy oraz wspiera klientów z kredytami złotówkowymi i frankowymi. Votum Group zatrudnia ponad 2 000 pracowników, działających w różnych obszarach, tj. kancelarie prawne, back office, marketing, finanse i sprzedaż usług.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    doradztwo

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    kontakt z klientem

    konsultant

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    wysoka kultura osobista

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
    • obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą
    • sprzedaż bezpośrednia lub zdalna
    • obsługa posprzedażowa Klientów

    Jeśli dołączysz do nas otrzymasz:

    • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy
    • oferujemy pracę w solidnej firmie – spółka notowana na giełdzie papierów wartościowych
    • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie)
    • rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy
    • pełne wsparcie merytoryczne
    • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery
    • weźmiesz udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, w tym m.in. wyjazdy zagraniczne, Multisport
    • wsparcie w dotarciu do Klienta

    Od kandydatów wymagamy:

    • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem
    • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami
    • otwartość na nowe wyzwania oraz zaangażowanie
    • realizacji celów sprzedażowych
    • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży będą dodatkowym atutem

    Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

    • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania;
    • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy;
    • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania;
    • SATYSFAKCJĘ i zadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

    Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

    Pracując z nami pomagasz i zarabiasz!