• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaInnePakowacz markowej odzieży (praca wyjazdowa - Holandia, również dla par)
    Pakowacz markowej odzieży (praca wyjazdowa - Holandia, również dla par)
    Logistyka
    E&A Agencja Zatrudnienia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Praca w centrum dystrybucyjnym e-commerce obsługującym popularną markę odzieżową w miejscowości Tilburg z możliwością wyjazdu w parze lub grupie. Pracodawca ofertuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym.

    📍Miejsce pracy: Tilburg

    Zakres obowiązków:

    • praca jest lekka i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, będziesz wykonywał takie prace jak: pakowanie, etykietowanie, obsługa linii pakującej oraz metkowanie ubrań popularnej marki

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień: 16,30 € brutto/h (stawka bazowa 13,68 €/ brutto/h + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
    • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (17,10 € brutto/h), od 21:00 do 00:00 35% (18,46 € brutto/h)
    • dodatki za pracę w sobotę 50% (20,52 € brutto/h)
    • bezpłatny transport do i z pracy
    • dodatek dla kierowcy 2,50 € za dzień, max. 12,50 €/tydzień
    • możliwość pracy w soboty oraz w godzinach nadliczbowych
    • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
    • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf
    • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • motywacja do pracy