• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźPMScrum Master
    Scrum Master
    new
    PM
    E Net Production Sp. z o.o.

    2 593 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Agile

    Scrum

    komunikatywność

    Mile widziane

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli chcesz podjąć ciekawe wyzwanie zawodowe, miałaś/eś okazję dzielić się swoją wiedzą, wspierać zespoły developerskie w zakresie stosowania metodyk zwinnych i zdobyłaś/eś doświadczenie na stanowisku Scrum Master, to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej. Czeka Cię współpraca z doświadczonymi zespołami Software Developerów, Product Ownerami, Project Managerami czy E-Commerce System Consultantami, którzy pracują nad rozwojem i wsparciem jednego z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

    Zadania na stanowisku

    • Ustalanie z zespołami jasnego celu stosowania SCRUMA w firmie oraz dbałość o jego zrozumienie.
    • Zaangażowanie w rozwój kultury Agile w firmie.
    • Objęcie roli Mentora, który edukuje zarówno firmę jak i klientów firmy w zakresie stosowania SCRUMA i benefitów, które niesie to rozwiązanie.
    • Ciągłe udoskonalanie sposobu pracy zespołów i dążenie do rozwoju ich dojrzałości SCRUMowej i samoorganizacji.
    • Wsparcie w estymacjach i planowaniu sprintów.
    • Facylitacja spotkań.
    • Ustalenia jasnych ról i odpowiedzialności poszczególnych osób w zespołach.
    • Modelowanie sposobu pracy Product Ownerów i Developerów.
    • Usuwanie przeszkód, które utrudniają dostarczenie produktu.
    • Aktywne działania mające na celu tworzenia atmosfery zaufania i szacunku wśród członków zespołu.
    • Raportowanie postępów wśród zespołów.

    Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku SCRUM MASTERA zdobyte w branży IT (minimum 2 lata doświadczenia).
    • Bardzo dobra znajomość mechaniki SCRUMA, poparta solidnym doświadczeniem.
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, uważnego słuchania i pracy z ludźmi.
    • Wiedza w zakresie iteracyjnego i przyrostowego podejścia do wytwarzania oprogramowania.
    • Doświadczenie we wdrażaniu zasad SCRUMOWych nie tylko przy współpracy z zespołami developerów, ale też innymi zespołami, zaangażowanymi w rozwój produktu.
    • Elastyczność pozwalająca na ciągłe dopasowywanie się do szybko rozwijającej się organizacji.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2).

    Oferujemy

    • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w szerokim zakresie branży e-commerce.
    • Współpracę z dużymi i znanymi klientami na rynku e-commerce.
    • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP (praca z najlepszymi specjalistami w branży).
    • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B).
    • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).
    • Pracownicze programy zniżkowe (Media Expert i Samsung).
    • Szkolenia i rozwój osobisty.
    • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
    • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę zdalną.
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

    2 593 - 3 890 USD

    B2B