• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańSprzedażPrzedstawiciel Handlowy
    Przedstawiciel Handlowy
    new
    Sprzedaż
    Ekovoltis sp. z o.o. (e2V)

    1 558 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    B2B

    skuteczność

    sprzedaż

    Mile widziane

    branża energetyczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Ekovoltis tworzymy nowoczesne rozwiązania greentech, które umożliwiają zakup zielonej energii każdemu, kto zdecyduje się z niej korzystać. Jesteśmy dumni, że oferujemy naszym klientom wyłącznie prąd generowany z odnawialnych źródeł, w stabilnej cenie i na indywidualnie dopasowywanych warunkach.

    Cenimy relacje międzyludzkie, doświadczenie i pasję. Pragniemy, by ekologia i dobro planety były stałym elementem życia codziennego. Jesteśmy w trakcie intensywnego rozwoju, który pozwoli przybliżyć tę wizję – przyłącz się do nas i twórzmy ją razem.

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo i aktywna sprzedaż produktów energetycznych (zielona energia) do sektora biznesowego (MŚP)
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
    • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych dla Klientów
    • Raportowanie działań sprzedażowych i obsługowych w systemie CRM

    Nasze wymagania

    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług do Klienta B2B – warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży energetycznej
    • Pozytywne nastawienie i energia do działania
    • Konsekwencja i z determinacja w dążeniu do celów
    • Gotowość do pracy w rozproszonej strukturze sprzedaży (praca na terenie Twojego województwa zamieszkania)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie 6 tys. zł brutto + nielimitowany system prowizyjny
    • System prowizyjny na jasno określonych zasadach
    • Prowizja od każdej dokonanej sprzedaży, pierwsza część wynagrodzenia prowizyjnego po podpisaniu umowy
    • Nazwa stanowisko Key Account Specialist, z możliwością awansu już po 6 miesiącach na Key Accont Manager
    • Rozbudowane szkolenie onboardingowe
    • Atrakcyjny produkt do sprzedaży – 100% zielona energia
    • Szkolenia branżowe, sprzedażowe i działania rozwojowe, programy coachingowe wspierające Twoje ambicje i cele
    • Samochód służbowy marki premium, również do użytkowania prywatnego, niezbędne narzędzia pracy
    • Benefity: opieka medyczna w Medicover, pakiety na zajęcia sportowe (MedicoverSport), ubezpieczenie na życie (PZU) – również dla członków rodziny, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
    1 558 USD