• Wszystkie ofertyWarszawaPMArea Product Manager - Customer Acquisition & Activation
    Area Product Manager - Customer Acquisition & Activation
    new
    PM
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    Rozwój produktu

    analiza

    Google Analytics

    Microsoft Office Excel

    Jira

    Microsoft Power BI

    Agile

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awareness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

    Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

    Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie backlogiem / roadmapą zmian obszaru Customer (mechanizmy akwizycyjne, feedy produktowe, program lojalnościowy);
    • Budowanie wizji rozwoju produktu zgodnie z kierunkami strategicznymi firmy;
    • Prowadzenie i rozwijanie zespołu Product Ownerów;
    • Definiowanie inicjatyw poprawiających KPI bazy klienckiej;
    • Wspieranie inicjatyw ogólnofirmowych wymagających prac rozwojowych w obrębie domeny klienckiej;
    • Współpraca z zespołem UX;
    • Współpraca z zespołem IT DEV.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu produktem w dużej skali e-commerce;
    • Znajomość analityki web, aplikacji;
    • Wiedza w zakresie specyfiki rozwiązań marketplace;
    • Doświadczenie w pracy z Google Analytics oraz Ms Excel;
    • Znajomość systemów Jira i Power BI;
    • Rozwinięte umiejętności w zakresie narzędzia Data Studio;
    • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum.