• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Technologii Kluczowych Sprzedawców
    Specjalista ds. Technologii Kluczowych Sprzedawców
    Support
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    doradztwo

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    mirakl

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going., Empik Bilety).

    Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Marszałkowska 104/122,00-017 Warszawa

    Tryb pracy: hybrydowy, 4 dni praca z biura + 1 dzień home office

    W tej roli będziesz odpowiadać, za:

    • Wsparcie techniczne i odpowiedzialność za performance technologiczny kluczowych sprzedawców;
    • Skalowanie rozwoju ofertowo-produktowego platformy marketplace i proaktywną pracę ze sprzedawcami;
    • Poszukiwanie usprawnień technologicznych i procesowych w obszarze zarządzania ofertą marketplace;
    • Realizację projektów i inicjatyw usprawniających proces dodawania produktów i ofert;
    • Wykrywanie błędów technologicznych istniejących integracji i wdrażanie rozwiązań;
    • Wsparcie w budowie, wdrażaniu i testowaniu nowych narzędzi poprawiających merchant experience.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • Dobra znajomość platformy integracyjnej Baselinker;
    • Doświadczenie w obsłudze platform e-commerce, np. IdoSell, PrestaShop, Shoper, WooCommerce;
    • Znajomość procesów e-commerce;
    • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego;
    • Obsługa programu Excel na poziomie średniozaawansowanym;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Dobra organizacja pracy własnej.

    Mile widziane:

    • Znajomość systemu Mirakl;
    • Rozszerzone zdolności analityczne z wykorzystaniem np. PowerBI, Python, Excel;
    • Doświadczenie w pracy projektowej.