• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media & Influencer Marketing Manager
    Social Media & Influencer Marketing Manager
    Marketing
    ENYO

    ENYO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    influencer

    dobra organizacja pracy

    marketing manager

    marketing

    social media

    Opis stanowiska

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji.

    Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Social Media & Influencer Marketing Managera, który dołączy do naszego zespołu i będzie wspierać naszych klientów w realizacji ich celów marketingowych.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym w prowadzeniu kampanii influencer marketingu
    • Doskonała znajomość platform social media (Instagram, TikTok, YouTube, Facebook itp.) oraz narzędzi do analityki
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z influencerami oraz partnerami biznesowymi
    • Kreatywność, inicjatywa i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Umiejętności analityczne i zdolność do wyciągania wniosków na podstawie danych
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

    Twoje obowiązki:

    • Tworzenie i realizacja strategii influencer marketingu w mediach społecznościowych
    • Wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z odpowiednimi influencerami, zgodnie z celami kampanii
    • Zarządzanie kampaniami influencer marketingu od A do Z – od koncepcji po raportowanie wyników
    • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii, oraz rekomendowanie optymalizacji
    • Tworzenie kreatywnych briefów dla influencerów i nadzorowanie realizacji treści
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi influencerami
    • Współpraca z zespołem marketingu w celu zintegrowania działań influencer marketingu z innymi kanałami komunikacji
    • Śledzenie najnowszych trendów w mediach społecznościowych i influencer marketingu

    Oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną: dostęp do wysokiej jakości prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Biuro w dogodnej lokalizacji: komfortowe biuro w łatwo dostępnej lokalizacji
    • Przekąski w biurze: bezpłatne przekąski dostępne dla pracowników
    • Elastyczne formy zatrudnienia: możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, dostosowanej do Twoich potrzeb
    • Platformę kafeteryjne: dostęp do platformy kafeteryjnej oferującej różnorodne benefity
    • Kawę / Herbatę: bezpłatna kawa i herbata dostępna w biurze
    • Spotkania integracyjne: regularne spotkania integracyjne, które pomagają w budowaniu zespołu
    • Program rekomendacji pracowników: program umożliwiający polecanie nowych pracowników i otrzymywanie za to nagród
    • Strefę relaksu: specjalnie zaprojektowane miejsca do relaksu i odpoczynku w biurze
    • Kartę sportową: dostęp do karty sportowej umożliwiającej korzystanie z różnych obiektów sportowych
    • Wielokierunkowy rozwój: inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy
    • Inicjatywy dobroczynne: możliwość zaangażowania się w różne inicjatywy dobroczynne
    • Elastyczny model pracy: możliwości pracy hybrydowej
    • I wiele innych...: szeroki wachlarz dodatkowych benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb