• Wszystkie ofertyGdańskHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac
    Specjalista ds. Kadr i Płac
    new
    HR
    Epcido sp. z o.o.

    Gdańsk
    2 088 - 2 610 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
    • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON, PPK)
    • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy (w tym czasu równoważnego), urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
    • Prowadzenie akt pracowniczych w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych
    • Tworzenie polityki kadrowej, regulaminów oraz instrukcji
    • Nadzór nad odpowiednim rozliczaniem pakietu benefitów
    • Udział w implementacji systemu kadrowo-płacowego

    Nasze wymagania:

    • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, w szczególności ewidencji czasu pracy
    • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe
    • Aktywność, nastawienie na współpracę i budowanie relacji w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

    Mile widziane:

    • Doświadczenie pracy w programie Enova
    • Doświadczenie w rozliczaniu czasy pracy pracowników pracujących za granicą

    To oferujemy:

    • Wynagrodzenie w przedziale 8.000-10.000zł brutto
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Benefity: prywatna opieka zdrowotna Medicover, dofinansowanie karty Multisport, miejsce parkingowe, bonus roczny
    • Godziny pracy 8:00-16: 00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)

    2 088 - 2 610 USD