• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaInżynier/ Projektant 2D/3D
    Inżynier/ Projektant 2D/3D
    Design
    ER Group

    ER Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    język angielski

    DraftSight

    SolidWorks

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy (producenta materiałów marketingowych/ POS), poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera/ Młodszego projektanta 2D/ 3D.

    Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia w projektowaniu 2D/3D, czujesz się dobrze w międzynarodowym środowisku i szukasz nowych wyzwań- Świetnie się składa, takiej osoby właśnie szukamy!

    W tej roli będziesz pracować bezpośrednio z klientami oraz międzynarodowymi, doświadczonymi zespołami realizując ciekawe projekty. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności techniczne oraz komunikacyjne w biznesowym środowisku!

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie i przygotowywanie wizualizacji 2D/ 3D planogramów (rozmieszczenie produktów na półkach)
    • Współpraca z międzynarodowymi klientami (omawianie projektów, kluczowych aspektów wizualizacji oraz wprowadzanie zmian/ aktualizacji w projektach)
    • Tworzenie dokumentacji 2D zawierającej wymiary, materiały, kolorystykę oraz inne specyfikacje techniczne wymagane do produkcji
    • Monitorowanie najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni sprzedażowych, nowych technologii w modelowaniu 2D/3D

    Wymagania pracodawcy:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub studenci ostatniego roku)
    • Znajomość programów CAD (m.in. AutoCad/ SolidWorks / DraftSight lub pokrewnych)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego minimum B2 (codzienna komunikacja z międzynarodowymi zespołami)
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne do komunikacji z klientami biznesowymi w zakresie realizacji projektów
    • Gotowość do pracy w dynamicznych zespołach projektowych

    Pracodawca oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków oraz doszkolenie z obsługi programów
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach
    • Dużą autonomię działania, pozwalającą na szybki rozwój kompetencji zawodowych