• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingMarketing Manager (FMCG)
    Marketing Manager (FMCG)
    new
    Marketing
    ER Group

    ER Group

    Gdańsk
    4 409 - 4 668 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    fmcg

    Analiza Danych

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Marketing Manager

     (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Przyszły zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, dostosowanej do celów biznesowych firmy
    • Nadzór nad działaniami marketingowymi w obszarach online i offline, w tym kampanie reklamowe, media społecznościowe, e-mail marketing, SEO/SEM i eventy
    • Analiza rynku oraz monitorowanie trendów, konkurencji i zachowań klientów w celu dostosowania działań marketingowych
    • Zarządzanie budżetem marketingowym oraz ocena efektywności inwestycji marketingowych
    • Koordynacja pracy 4- osobowego zespołu marketingowego oraz współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia wspólnych celów

    Wymagania pracodawcy:

    • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w dziale marketingu, mile widziane w branży FMCG
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze
    • Umiejętność zarządzania projektami, wyznaczanie priorytetów oraz skuteczne działanie pod presją czasu
    • Kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność myślenia strategicznego
    • Znajomość narzędzi i platform marketingowych oraz analizy danych
    • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • Dodatkowy system premiowy
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
    • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
    • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce
    4 409 - 4 668 USD