• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPraca biurowaAsystent/ka Zarządu
    Asystent/ka Zarządu
    new
    Praca biurowa
    Erli.pl

    Erli.pl

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do naszego zespołu jako Asystent/ka Zarządu! :)

    Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

    Twój zakres obowiązków

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu (wykonywanie zadań organizacyjnych w zakresu obsługi administracyjnej Zarządu i Spółki);
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu;
    • Zarządzanie dokumentacją (w tym: terminowe przygotowywanie pism, raportów i prezentacji),
    • Opracowywanie procedur i standardów sprzyjających optymalizacji organizacyjnej Spółki, w szczególności w zakresie obiegu i zarządzania dokumentami;
    • Nadzór nad przepływem informacji w ramach komunikacji zewnętrznej oraz utrzymywanie właściwych relacji z organizacjami zewnętrznymi;
    • Bieżąca obsługa administracyjna firmy;
    • Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek i porządek.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
    • Znajomość Kodeksu Spółek Handlowych;
    • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office;
    • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem;
    • Kreatywność i zaangażowanie;
    • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
    • Prawo jazdy kat. B.

    To oferujemy

    • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce.
    • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
    • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
    • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
    • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
    • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: szanujemy siebie nawzajem - każdy punkt widzenia jest ważny!
    • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

    Zachęcamy do aplikowania! :)