• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    EssenceMediacom

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    project management

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    elastyczność

    Mile widziane

    Figma

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jako T&P, czyli agencja wchodząca w strukturę EssenceMediacom i holdingu reklamowego WPP, stworzyliśmy wewnętrzną agencję digitalową dla nowych kategorii produktów British American Tobacco (Velo, Glo i Vuse ). Począwszy od globalnego studia z siedzibą w Londynie, wraz z lokalnymi studiami zlokalizowanymi na całym świecie.

    CE Beat Content Studio jest odpowiedzialne za obszar CE - PL, DE, CZ, SK, AT, CH, dostarczając najwyższej jakości i ujednolicone treści digitalowe, e-commerce i social media.

    Poszukujemy Project Manager'a, który będzie odpowiedzialny za kampanię od momentu otrzymania briefu od klienta aż do jej finalnej realizacji.

    Czym będziesz się zajmować w Beat CE Content Studio?

    • będziesz pełnić rolę łącznika między wszystkimi działami, zapewniając prawidłowy podział pracy, terminową realizację oraz zgodność z briefem, a także zadowolenie wszystkich zainteresowanych stron,
    • przekazywanie priorytetów odpowiednim osobom zachowując przy tym spokój i budując autorytet,

    W wykonywaniu powyższych zadań niezbędne Ci jest:

    • wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim - B2.
    • chęć wykazywania inicjatywy,
    • świetna organizacja pracy,
    • umiejętność łączenia różnych perspektyw z umiejętnością słuchania, uczenia się i adaptacji.
    • elastyczne i proaktywne podejście z dbałością o szczegóły w realizacji zadań.

    Super, jeśli (nice to have):

    • umiejętność obsługi Figma.

    Świetnie odnajdziesz sie w naszym zespole jeśli cechuje Cię niestrudzona ciekawość ludzi, technologii, marek, designu i biznesu.

    Czego możesz spodziewać się od nas?

    • jesteśmy studiem in-house’owym- tutaj nie zaznasz nierealnych deadlinów, czy przetargów,
    • stanowimy część British American Tobacco, ugruntowanego gracza w przemyśle tytoniowym – pracując z nami możesz liczyć na stabilizację,
    • ROZWOJU – przez naprawdę duże R – w kwietniu 2023 liczyliśmy 9 osób, teraz nasz zespół wzmacnia 20tu specjalistów,
    • pracy w międzynarodowym środowisku. Nasze polskie studio, również składa się z osób o różnych kulturach i mówiących w różnych językach.
    • umowy o pracę
    • klasycznych benefitów po okresie trzech miesięcy - ubezpieczenia na życie, dofinansowania do angielskiego/karty sportowej i opieki medycznej.
    • pracy dwa dni z biura i trzy dni z domu,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery.

    O reszcie opowiemy Ci z chęcią podczas rozmowy rekrutacyjnej.

    Czekamy na Twoją aplikację.

    Do usłyszenia!