• Oferty
  • Wszystkie ofertyPiorunówInneOperator Wózka Widłowego
    Operator Wózka Widłowego
    new
    Inne
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia UDT

    Opis stanowiska

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piorunów

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa wózków wysokiego składowania,
    • Uzupełnianie podstaw w regałach magazynowych,
    • Realokacja palet z towarem w strefie zapasu,
    • Dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP,
    • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

    Nasze wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkami wysokiego składowania (I WJO lub II WJO),
    • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • Dyspozycyjność – 2 zmianowy tryb pracy (popołudnia i noce).

     To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
    • Prywatna opieka medyczna Medicover,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karty sportowe,
    • Paczki i bony na Święta,
    • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
    • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
    • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.