• Wszystkie ofertyRopczyceFinanseKsięgowośćKsięgowy/a Regionu
    Księgowy/a Regionu
    Finanse
    Eurovia Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Tworzymy infrastrukturę drogową szytą na miarę. Każdego roku budujemy, remontujemy i przebudowujemy setki kilometrów dróg. W Polsce zatrudniamy 1100 pracowników w 28 lokalizacjach. Jesteśmy częścią globalnej grupy – VINCI Construction.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SAP

    VAT

    Opis stanowiska

    Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

    Opis zadań

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów oraz nadzór nad ich kompletnością,
    • Wystawianie faktur sprzedażowych,
    • Uzgadnianie i rozliczanie dokumentów magazynowych,
    • Weryfikacja rejestrów VAT,
    • Bieżąca kontrola rozrachunków i sald,
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji oraz zaliczek pracowniczych,
    • Przygotowanie danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych oraz raportów na wewnętrzne potrzeby firmy,
    • Czynności związane z zamknięciem okresów rozliczeniowych.

    Profil

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP,
    • Umiejętność analizy danych i interpretacji przepisów prawno-podatkowych,
    • Nastawienie na uczenie się i szukanie rozwiązań.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość pracy hybrydowej,
    • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
    • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Kompleksowy program wdrożenia,
    • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Kartę sportową,
    • Dofinansowanie do wypoczynku,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym.