• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaInnePomocnik operatora WMB
    Pomocnik operatora WMB
    Inżynieria
    Eurovia Polska S.A.

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Tworzymy infrastrukturę drogową szytą na miarę. Każdego roku budujemy, remontujemy i przebudowujemy setki kilometrów dróg. W Polsce zatrudniamy 1100 pracowników w 28 lokalizacjach. Jesteśmy częścią globalnej grupy – VINCI Construction.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sumienność

    Mile widziane

    Operator WMB

    uprawnienia spawalnicze

    Uprawnienia SEP do 1kV

    Opis stanowiska

    Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

    • Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Opis zadań

    • Praca na wytwórni przy produkcji mas bitumicznych
    • Obsługa, kontrola i konserwacja urządzeń wytwórni;
    • Pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych;
    • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
    • Pomagamy zdobyć uprawnienia

    Profil

    Jeśli nie posiadasz doświadczenia na podobnym stanowisku, nie ma problemu! Wystarczy, że interesujesz się branżą techniczną, a nasz doświadczony zespół chętnie wszystkiego Cię nauczy.

    • Motywacja do rozwoju i zdobycia kompetencji Operatora WMB
    • Sumienność i dbałość o powierzone zadania

    Mile widziane:

    • Uprawnienia spawalnicze
    • Uprawnienia SEP do 1KV
    • Uprawnienia do obsługi wytwórni mas bitumicznych

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
    • pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
    • program poleceń pracowniczych
    • szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
    • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
    • dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
    • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego