• Oferty
  • Wszystkie ofertyLesznowolaSprzedażE-commerce Specialist
    E-commerce Specialist
    new
    Sprzedaż
    Eveline Cosmetics

    2 074 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 074 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Optima

    magento

    Logifact

    Opis stanowiska

    Dołącz do zespołu Eveline Cosmetics, lidera w branży kosmetycznej, jako E-commerce Specialist w dziale e-commerce & digital i stań się master of CMS marki makijażowej numer 1 w Polsce! Poszukujemy zaangażowanego i doświadczonego specjalisty ds. e-commerce, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozwijać naszą działalność na platformie Magento.

    Opis stanowiska: Poszukujemy E-commerce Specialist, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwijanie naszego sklepu internetowego opartego na platformie Magento. Idealny kandydat będzie miał głęboką znajomość Magento oraz umiejętności analityczne, pozwalające na optymalizację procesów sprzedaży i poprawę doświadczenia użytkowników.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie i optymalizacja sklepu internetowego opartego na platformie Magento.
    • Wdrażanie nowych funkcjonalności i modułów w Magento.
    • Analiza danych sprzedażowych i ruchu na stronie w celu identyfikacji obszarów do poprawy.
    • Współpraca z zespołem marketingu w celu planowania i realizacji kampanii promocyjnych.
    • Monitorowanie i analiza efektywności działań e-commerce.
    • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą Magento.
    • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o poprawność informacji na stronie.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z e-commerce, z naciskiem na pracę z platformą Magento.
    • Znajomość najlepszych praktyk i trendów w e-commerce.
    • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji na ich podstawie.
    • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi online.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętności techniczne, w tym znajomość HTML, CSS i podstaw JavaScript.
    • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.
    • ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
    • ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • ⁠Dowolną formę zatrudnienia.
    • ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
    • ⁠Telefon oraz laptop służbowy.
    • ⁠Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola
    2 074 - 2 593 USD

    Umowa o pracę

    B2B