• Wszystkie ofertyLublinMarketingSocial mediaSpecjalista ds. Social Media i Video Contentu
    Specjalista ds. Social Media i Video Contentu
    new
    Marketing
    EZEBRA.PL sp z o.o.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    algorytmy social media

    Canva

    Adobe

    SEO

    tworzenia treści

    Opis stanowiska

    Czy w social mediach czujesz się jak ninja scrollujący feedy? Masz nosa do kręcenia wideo, które przyciąga więcej spojrzeń niż viralowy kot? Jeśli tak, to bingo! Szukamy kogoś, kto razem z nami w eZebra rozkręci internet do czerwoności i ustali nowe trendy, o których będzie głośno!

    eZebra.pl to miejsce, gdzie Twoja kosmetyczka pęknie w szwach, a portfel mocno tego nie odczuje! Znajdziesz u nas wszystko, od kultowych tuszy do rzęs, po serum, które działa szybciej niż poranna kawa. U nas codziennie jest jakaś promocja, a każda paczka to powód do uśmiechu – bo piękno zaczyna się na eZebra.pl! Jeśli masz ochotę dołączyć do naszej ekipy i kreować nowe trendy w social mediach, to nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać!

    Co będziesz robić?

    • Tworzyć angażujące treści na stronę internetową, blogi, newslettery, SMS-y i powiadomienia push – jednym słowem, wszystko, co przyciągnie uwagę naszych klientów.
    • Kręcić wideo lub zlecać jego produkcję na zewnątrz – od filmów po animacje. Twoje kreatywne pomysły będą rządzić!
    • Nawiązywać współprace z influencerami, vlogerami i twórcami wideo, żeby nasze kampanie były jeszcze bardziej widoczne.
    • Współpracować z zespołem marketingu, grafiki, zakupów i copywritingu, żeby wszystkie nasze działania były spójne i skuteczne.
    • Tworzyć harmonogramy postów i raportować, jak nasze kampanie social media radzą sobie w sieci.
    • Analizować i optymalizować działania w social mediach, żeby były jeszcze lepsze.
    • Tworzyć identyfikację wizualną naszych postów i projektować infografiki, które przyciągną oko.
    • Moderować komentarze i kontaktować się z odbiorcami – lubimy być blisko naszych fanów!
    • Tworzyć i edytować filmy, animacje i inne materiały wizualne – pełna swoboda kreatywności.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • 1-2 lata doświadczenia w pracy z social mediami i tworzeniem contentu (szczególnie wideo) – wiesz, o co chodzi!
    • Umiejętność pisania chwytliwych tekstów i znajomość zasad SEO – żeby Google nas kochało.
    • Zdolność do tworzenia treści, które przyciągną uwagę i eksponują to, co najważniejsze.
    • Znajomość algorytmów social media i umiejętność pracy z nimi, żeby nasze treści trafiały do jak największej liczby osób.
    • Znajomość narzędzi do obróbki wideo i graficznych, takich jak Canva, Adobe i spółka  – Twoje projekty będą naszym najlepszym assetem!
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi, takimi jak Menedżer reklam Meta, Hootsuite, czy BrandWatch – jeśli znasz te nazwy, to już jesteśmy krok bliżej!

    Co oferujemy?

    • Realizację własnych pomysłów i dużo kreatywnej swobody w budowaniu strategii contentowej.
    • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz zniżki na nasze produkty (bo kto nie lubi dobrych kosmetyków?).
    • Karta multisport, dedykowany sprzęt i dostęp do płatnych narzędzi – wszystko, czego potrzebujesz, żeby pracować na pełnych obrotach.
    • Możliwość rozwoju i udziału w kursach i szkoleniach – nie przestajemy się uczyć!
    • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt B2B czy umowa zlecenie – dostosujemy się do Twoich potrzeb.
    • Stałą pensję plus premię uzależnioną od wyników – bo doceniamy efekty!
    • Możliwość pracy zdalnej i elastycznych godzin pracy albo model hybrydowy – bo wiemy, jak ważna jest równowaga.

    Brzmi jak coś dla Ciebie? Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!