• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. komunikacji
    Specjalista ds. komunikacji
    Marketing
    F.U.H. Barbara Pękacka

    1 298 - 2 337 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 168 - 2 077 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    copywriting
    dobra organizacja pracy
    marketing
    social media

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Będziesz szczęśliwa/y w tej pracy, jeśli:

    • kochasz modę i to do Ciebie znajomi wysyłają wiadomości z zakupów – z przymierzalni lub linki do produktów z pytaniem „tak czy nie? Pomóż! Co myślisz?”
    • masz w sobie dobrą energię, tak dobrą, że idealnie pasowałoby do Ciebie nazwisko “Radosna/y”
    • jesteś kontaktowa/y i śmiała/y – gdy widzisz na jakimś profilu, na Facebooku czy Instagramie, świetny wpis, nie tylko lajkujesz, ale i piszesz komentarz lub wiadomość prywatną
    • lubisz tworzyć teksty i to w różnych formach: od intrygujących, jednozdaniowych wpisów w social mediach, przez wciągające prezentacje w Power Poincie, po raporty podsumowujące działania, przy których nikt z czytających nie zasypia ;)
    • gdy na przystanku, w sklepie, w pociągu czy windzie ktoś odezwie się do Ciebie, nie zakładasz słuchawek, by się odciąć
    • o Twojej dokładności można pisać książki

    Jakie są wymagania dla kandydatów?

    Jeśli odpowiedziałaś/eś na większość powyższych punktów „TAK”, to bardzo możliwe, że Ciebie szukamy. Do powyższych punktów dodamy kluczowe wymagania:

    • tworzenie koncepcji kampanii reklamowych powinno “jarać Cię na maxa”
    • masz 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi social mediów, a zagadnienia e-commerce nie są Ci obce,
    • masz “lekkie pióro” i pisanie kreatywnych tekstów i haseł przychodzi Ci z łatwością,