• Wszystkie ofertyGorliceInneKierownik Projektów w Dziale Rozwoju Organizacji
    Kierownik Projektów w Dziale Rozwoju Organizacji
    new
    Inne
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    audyt

    Microsoft Office

    BHP

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zadania:

    • prowadzenie projektów, w tym m.in:
    • przygotowanie planu projektu i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • opracowanie i nadzór nad budżetem poszczególnych etapów projektu
    • zapewnienie zasobów i narzędzi niezbędnych do realizacji projektu
    • zarządzanie pracą i weryfikacja wyników członków zespołu projektowego
    • współpraca z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu
    • identyfikowanie problemów wynikłych podczas realizacji projektu i proponowanie usprawnień
    • analiza efektywności projektu w trakcie prac i po jego zakończeniu
    • optymalizacja czasu, kosztów i zasobów koniecznych do realizacji projektu
    • wspomaganie kierowników w planowaniu i ustalaniu wymagań, budżetu, celów projektu
    • ocena ryzyka poprzez analizowanie i monitorowanie stopnia realizacji projektów strategicznych
    • ​identyfikowanie i rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie trwania projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego)
    • miniumum 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
    • dobra znajomość programów biurowych z pakietu MS Office
    • systematyczność i dobra organizacja pracy
    • znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy produkcyjne i logistyczne
    • znajomość zasad zarządzania jakością oraz BHP
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe