• Wszystkie ofertyLublinMarketingMarketingMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    new
    Marketing
    Finanteq SA

    Finanteq SA

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    marketing b2b

    SEM

    Analiza Danych

    Google Analytics

    język angielski

    Mile widziane

    HubSpot

    marketing automation

    Wordpress

    arabski

    Opis stanowiska

    FINANTEQ SA to pionier i niekwestionowany lider bankowości mobilnej w Polsce, dostarczający mobilne rozwiązania dla czołowych międzynarodowych grup bankowych w Europie Centralnej i na Bliskim Wschodzie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Oferujemy Ci miejsce, w którym będziesz:

    • prowadzić media społecznościowe firmy (LinkedIn, Facebook, Instagram);
    • budować rozpoznawalność oraz pozytywny wizerunek marki w sieci;
    • przygotowywać komunikację oraz dopasowane do niej materiały marketingowe (artykuły, ulotki, case study, inne) w języku angielskim i polskim;
    • budować strategię marketingową (uwzględniającą różne rynki geograficzne oraz kanały) poprzez wdrażanie działań́, narzędzi i rozwiązań nakierowanych na budowanie popytu oraz generowanie leadów;
    • efektywnie współpracować z zespołem sprzedażowym;
    • mierzyć, oceniać i podnosić efektywność realizowanych działań;
    • monitorować trendy branżowe (bankowość) oraz dziedzinowe (marketing);
    • analizować rynek i konkurencję (benchmarking).

    Dołącz do nasz jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych;
    • posiadasz umiejętność tworzenia angażujących treści marketingowych;
    • posiadasz doświadczenie w obszarze marketingu B2B poparte przykładami;
    • posiadasz doświadczenie w zakresie kampanii/generowania popytu (np. LinkedIn Ads lub Google);
    • dysponujesz wiedzą i praktyką w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych;
    • posiadasz doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu lejkami marketingowymi/sprzedażowymi;
    • posiadasz umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań;
    • znasz systemy analityczne (GA, GSC);
    • znasz język angielski na poziomie min. B2.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w bankowości lub branży IT;
    • umiejętność planowania budżetów;
    • znajomość narzędzi marketing automation (HubSpot lub inne);
    • znajomość WordPress;
    • znajomość języka arabskiego.

    Mamy dla Ciebie:

    • umowę o pracę;
    • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej;
    • elastyczny czas pracy;
    • atmosferę otwartości i współpracy;
    • możliwość rozwoju i awansu;
    • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
    • zajęcia z języka angielskiego finansowane przez firmę;
    • budżety integracyjne i imprezy firmowe.