• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceZdrowieRehabilitacjaFizjoterapeuta
    Fizjoterapeuta
    Zdrowie
    FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia Kamil Paluch

    Gliwice
    1 296 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    samodzielność

    doświadczenie

    Opis stanowiska

    FizjoPaluch.pl, dynamicznie rozwijająca się placówka zajmująca się kompleksową rehabilitacją i fizjoterapią w Gliwicach, poszukuje do swojego zespołu fizjoterapeuty. Oferujemy możliwość pracy na indywidualnym stanowisku, gdzie będziesz miał(a) okazję pracować z różnorodnymi przypadkami pacjentów, od kontuzji sportowych po przewlekłe schorzenia.

    Główne obowiązki:

    • Prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych dostosowanych do potrzeb pacjenta
    • Diagnozowanie i planowanie procesu rehabilitacyjnego
    • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
    • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planu terapii
    • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta
    • Znajomość różnych technik terapeutycznych i rehabilitacyjnych
    • Umiejętność pracy z pacjentami o różnym profilu wiekowym
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i empatia
    • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
    • Nowoczesne wyposażenie i komfortowe warunki pracy

    1 296 - 3 890 USD

    B2B