• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingInnovation Specialist
    Innovation Specialist
    Marketing
    Focus Nation Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    rynek nowych technologii
    Angielski
    kampanie reklamowe
    koncetracja na celu
    strategiczne myślenie

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku będzie wspierać zespoły Strategii i Client Service w zakresie wdrażania innowacji w obszarze projektów reklamowych dla naszych Klientów.

    Nasz idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w dziale client service lub strategii (w strukturach agencji marketingowej) z pasją do nowych technologii i umiejętnością myślenia strategicznego.

    Jeśli jesteś taką osobą to miejsce jest idealne dla Ciebie!

    Chcemy, aby nasz idealny kandydat być wizjonerem, pełnym energii, zorientowanym na osiąganie celów biznesowych.

    Jeśli więc potrafisz budować trwałe relacje biznesowe oparte na wiedzy z zakresu nowych technologii i masz pasję do rozwoju w tym obszarze dołącz do naszego zespołu!

    Twój zakres obowiązków:

    • Współudział w budowaniu strategii i proponowanie rozwiązań z zakresu innowacji dla naszych Klientów
    • Bieżąca komunikacja i współpraca z działami strategii, client service, kreacji i innymi zespołami zaangażowanymi w realizowane projekty
    • Bieżące komunikacja z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w projekty dla naszych Klientów
    • Raportowanie statusu aktualnie realizowanych zadań
    • Monitorowanie rynku, konkurencji i trendów w zakresie nowych technologii

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie we wdrożeniach innowacyjnych technologicznie rozwiązań, wspierających kampanie reklamowe dla naszych Klientów
    • Doświadczenia w pracy w agencji reklamowej w dziale client service lub dziale strategii
    • Znajomość rynku nowych technologii (m.in. AI, AR, VR, metaverse) i implementacji tych technologii w działaniach reklamowych – warunek konieczny
    • Umiejętność strategicznego myślenia
    • Skoncentrowanie na celu biznesowym
    • Umiejętność prezentacji zaproponowanych rozwiązań
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
    • Współpracę z ludźmi, którzy lubią to co robią
    • Pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek
    • Rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności
    • Pracę w komfortowym biurze w samym sercu Saskiej Kępy
    • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym do nauki języka angielskiego) oraz wydarzeń branżowych, w których udział jest uzasadniony biznesowo
    • Dofinansowanie do prywatnego pakietu medycznego dla Ciebie wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych oraz możliwość wykupienia prywatnego pakietu medycznego dla członków Twojej rodziny

    Prześlij nam swoje CV klikając "Aplikuj" poniżej!

    Focus Nation jest polską agencją marketingową z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą. Na pokładzie agencji, blisko 50-ciu specjalistów, czuwa każdego dnia nad realizacją projektów od briefu, poprzez strategię i koordynację projektów.

    Focus Nation wchodzi w skład grupy IF Nation Group - grupy marketingowo-technologicznej, która skupia agencje oferujące kompleksową i holistyczną obsługę dopasowaną do potrzeb marek. Kampanie 360, kreatywne eventy i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że od 20 lat rozwijamy największe brandy na rynku. Marki ufają nam, ponieważ każdego dnia dowodzimy, że jesteśmy Partnerem na lata w rozwoju biznesu. Naszą siłą jest Zespół, który odpowiada na wyzwania biznesowe naszych Klientów.

    Więcej na http://if-nation.pl/ i https://focus-nation.pl/