• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażInneInternational Comodity Trader
    International Comodity Trader
    Sprzedaż
    Foodcom S.A.

    2 334 - 3 630 USDBrutto miesięcznie - UZ
    2 334 - 3 630 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła! Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    B2B Sales

    negocjacje

    Handel

    język angielski

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

    Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także trzy regionalne biura – w Hiszpanii, Rzeszowie i Lublinie. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Senior International Commodity Trader.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

    👉 https://www.youtube.com/watch?v=GOrr_Yna3wg

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami B2B na podległych rynkach
    • Sprzedaż produktów paszowych/spożywczych/chemii przemysłowej/FMCG klientom specjalizującym się w branży produkcyjnej
    • Samodzielne prowadzenie negocjacji biznesowych
    • Nadzorowanie procesu eksportu towarów do klienta
    • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
    • Badanie źródeł nowych potencjalnych klientów na podległych rynkach i identyfikacja ich potencjału
    • Koordynacja spraw związanych z obsługą procesu zakupu/sprzedaży towarów (m.in. poprawność przygotowywanych umów, faktur sprzedażowych i zakupowych, dokumentów transportowych)
    • Współpraca z działami logistyki, finansów i compliance

    Kogo szukamy?

    • Masz 3-5 lat doświadczenia popartego niezależnymi sukcesami w sprzedaży
    • Jesteś skoncentrowany na ciągłym rozwoju
    • Jesteś wysoce zmotywowany do osiągania celów sprzedażowych
    • Znasz inne języki obce, zwłaszcza francuski, niemiecki, włoski lub ukraiński? To dodatkowy atut, który ułatwi Ci nawiązywanie relacji z klientami na międzynarodowych rynkach
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w branży FMCG, surowców spożywczych, pasz, chemii przemysłowej lub pokrewnych

    Co na Ciebie czeka?

    • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja, która stanowi 10% od wygenerowanego zysku netto)
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku znajdującej się w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
    • Dbamy o work-life balance
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych pod okiem Buddiego, który jest doświadczonym handlowcem
    • Owocowe środy
    2 334 - 3 630 USD