• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior International Commodity Trader
    Junior International Commodity Trader
    new
    Sprzedaż
    Foodcom S.A.

    1 556 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 556 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła! Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    B2B Sales

    negocjacje

    Handel

    język angielski

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

    Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także trzy regionalne biura – w Hiszpanii, Rzeszowie i Lublinie. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Junior International Commodity Trader.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

    👉 https://www.youtube.com/watch?v=GOrr_Yna3wg

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Nawiązywanie relacji handlowych z klientami B2B na podległych rynkach
    • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
    • Nadzorowanie procesu eksportu towaru do klienta
    • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
    • Badanie źródeł nowych potencjalnych klientów na podległych rynkach i określenie ich potencjału
    • Koordynowanie spraw związanych z obsługą procesu zakupu/sprzedaży towaru
    • Współpraca z działem logistyki, finansów i compliance

    Kogo szukamy?

    • Mile widziane jest Twoje doświadczenie w sprzedaży B2B i eksporcie, ale nie jest wymagane
    • Biegle posługujesz się językiem angielskim - używamy go na co dzień w kontaktach z klientami i zespołem
    • Znajomość innych języków obcych będzie Twoim dodatkowym atutem
    • Potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować swój czas pracy
    • Jesteś nastawiony/a na ciągły rozwój i realizację celów sprzedażowych

    Co na Ciebie czeka?

    • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja, która stanowi 10% od wygenerowanego zysku netto)
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
    • Dbamy o work-life balance
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych pod okiem Buddiego
    • Owocowe środy
    1 556 - 2 074 USD