• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingHead of Marketing & Acquisition (GameDEV)
    Head of Marketing & Acquisition (GameDEV)
    new
    Marketing
    FootballTeamGame

    3 112 - 5 187 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    manager

    team leader

    kreatywność

    marketing manager

    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poznaj nas!

    Jesteśmy firmą działającą w branży gier komputerowych. Naszym głównym produktem jest gra przeglądarkowa w formie menadżera piłkarskiego - FootballTeam. Dowiedz się więcej o nas i naszej grze na FootballTeam.

    Opis stanowiska:

    Pasjonujesz się grami komputerowymi i masz udokumentowane sukcesy w branży gamingowej? Chcesz kierować strategią marketingową w dynamicznie rozwijającej się firmie, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w procesie pozyskiwania nowych graczy? Dołącz do naszego zespołu jako Head of Marketing & Acquisition! Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży gier, która z sukcesem wprowadzała produkty na rynek i budowała lojalne społeczności graczy.

    Główne obowiązki:

    Marketing:

    • Opracowanie i realizacja kompleksowej strategii marketingowej dla naszych gry.
    • Zarządzanie zespołem marketingowym i współpraca z zespołami produkcyjnymi.
    • Kreowanie kampanii promocyjnych online i offline w celu zwiększenia rozpoznawalności marki.
    • Analiza rynku i identyfikacja trendów, które mogą wpłynąć na naszą strategię.
    • Prowadzenie działań PR, w tym współpraca z mediami branżowymi oraz influencerami.
    • Monitorowanie efektywności kampanii marketingowych i optymalizacja działań na podstawie wyników.

    Acquisition:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych graczy i rozwijanie bazy użytkowników.
    • Tworzenie i optymalizacja strategii pozyskiwania użytkowników w kanałach digitalowych.
    • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w celu dystrybucji gier.
    • Współpraca z zespołem analitycznym w celu monitorowania wyników kampanii i dostosowywania działań.
    • Realizacja założonych celów akwizycji i raportowanie wyników do zarządu.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu i akwizycji, w tym przynajmniej 3 lata w branży gier komputerowych.
    • Udokumentowane sukcesy w wprowadzaniu gier na rynek i budowaniu społeczności graczy.
    • Doskonałe umiejętności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Znajomość narzędzi analitycznych i CRM używanych w branży gamingowej.
    • Kreatywność oraz zdolność do myślenia strategicznego.
    • Znajomość aktualnych trendów w branży gier i marketingu cyfrowym.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną.
    • Pracę w międzynarodowym zespole.
    • Niekorporacyjna atmosfera w zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w innowacyjnych projektach.
    • Działania na rynkach zagranicznych.

    Jeśli Jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, prześlij swoje CV.

    Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w fascynującym świecie gamingu!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    3 112 - 5 187 USD

    B2B