• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingAccount Executive
    Account Executive
    Marketing
    Foucus Nation Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    budowanie relacji
    współpraca w zespole
    Zorientowanie na cel

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dedykowanego Klienta (-ów) agencji i koordynowanie procesów na rzecz tego Klienta (-ów) wewnątrz agencji we współpracy z innymi działami.

    Nasz idealny kandydat to osoba komunikatywna, pełna energii i zorientowana na osiąganie celów.

    Jeśli potrafisz budować trwałe relacje biznesowe i masz pasję do pracy z ludźmi dołącz do naszego zespołu!

    Szukamy więcej niż jednej osoby, więc Twoje szanse na zdobycie tej wymarzonej pracy właśnie rosną!

    Jedna z osób, którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za obsługę Klienta z branży gamingu i nowych technologii!

    Dlatego też nasz idealny kandydat do tej roli to osoba z doświadczeniem w agencji marketingowej 360, zainteresowana ‘światem gamingu’ i/lub z pasją do nowych technologii. Jeśli jesteś taką osobą – to miejsce jest idealne dla Ciebie!

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa dedykowanych Klientów w zakresie oferowanych usług
    • Samodzielne prowadzenie projektów dla Klientów pod nadzorem Group Account Managera
    • Budowanie relacji biznesowych i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
    • Realizacja zapytań od wskazanych Klientów
    • Monitorowanie współpracy z Klientem i rozwiązywanie bieżących problemów
    • Bieżąca komunikacja i współpraca z działami strategii, kreacji i innymi zespołami zaangażowanymi w realizowane projekty
    • Delegowanie zadań, briefowanie odpowiednich zespołów oraz weryfikacja poprawności wykonania zadań
    • Nadzór nad wszystkimi fazami realizacji projektu (planowanie, projektowanie, wdrożenie) - dbanie o prawidłowy przebieg projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • Współpraca z podwykonawcami
    • Tworzenie kosztorysów i harmonogramów projektowych oraz dbanie o terminowość realizowanych projektów
    • Raportowanie statusu aktualnie realizowanych zadań
    • Prowadzenie procesów newbusinessowych (oferty i spotkania z Klientami) / Realizacja planów sprzedażowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku agencji wśród Klientów
    • Monitorowanie rynku i konkurencji

    Nasze wymagania:

    • Minimum 4-5 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej z naciskiem na działania marketingowe 360
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doskonała umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
    • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
    • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
    • Doskonała organizacja pracy własnej, ustalania priorytetów
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
    • Zainteresowanie gamingiem i/lub nowymi technologiami – mile widziane

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
    • Współpracę z ludźmi, którzy lubią to co robią
    • Pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek
    • Rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności
    • Pracę w komfortowym biurze w samym sercu Saskiej Kępy
    • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym do nauki języka angielskiego) oraz wydarzeń branżowych, w których udział jest uzasadniony biznesowo
    • Dofinansowanie do prywatnego pakietu medycznego dla Ciebie wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych oraz możliwość wykupienia prywatnego pakietu medycznego dla członków Twojej rodziny

    Focus Nation jest polską agencją marketingową z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą. Na pokładzie agencji, blisko 50-ciu specjalistów, czuwa każdego dnia nad realizacją projektów od briefu, poprzez strategię i koordynację projektów.

    Focus Nation wchodzi w skład grupy IF Nation Group - grupy marketingowo-technologicznej, która skupia agencje oferujące kompleksową i holistyczną obsługę dopasowaną do potrzeb marek. Kampanie 360, kreatywne eventy i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że od 20 lat rozwijamy największe brandy na rynku. Marki ufają nam, ponieważ każdego dnia dowodzimy, że jesteśmy Partnerem na lata w rozwoju biznesu. Naszą siłą jest Zespół, który odpowiada na wyzwania biznesowe naszych Klientów.

    Więcej na http://if-nation.pl/ i https://focus-nation.pl/