• Wszystkie ofertyCzarna BiałostockaZdrowieOpieka medycznaTerapeuta środowiskowy/ pedagog specjalny
    Terapeuta środowiskowy/ pedagog specjalny
    new
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy terapeuty środowiskowego dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

    Twój zakres obowiązków

    • Organizacja zajęć dla dzieci zgodnie ze wskazaniami zespołu terapeutycznego
    • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży
    • Realizacja procesu diagnostycznego w środowisku na podstawie formularza
    • Współpraca z placówkami oświatowymi

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna, psychologia)
    • Udokumentowane doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież)
    • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
    • [opcjonalnie] Certyfikat lub szkolenie "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży"

    Oferujemy

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu