• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówFinanseInneFinance Specialist
    Finance Specialist
    new
    Finanse
    Frozen District

    1 296 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    finanse

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Jesteśmy Frozen District - studiem gier indie z Krakowa, odpowiedzialnym między innymi, za stworzenie House Flippera i wydanie The Tenants.

    Poszukujemy osoby, która będzie nas aktywnie wspierać w papierkologii oraz tabelkach, jak i pomagać nam rozwijać nasze produkty i stanie się stałym oraz niezastąpionym członkiem naszej drużyny.

    Wymagamy:

    • Wysoka organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Samodzielność, zaangażowanie i systematyczność
    • Język angielski na poziomie C1
    • Zaawansowana znajomość środowiska Google (Docs, Sheets, Forms, Mail) oraz Microsoft (Word, Excel)
    • Zdolność redagowania tekstu na wysokim poziomie stylistycznym i merytorycznym
    • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, kodeksu cywilnego
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

    Mile widziane:

    • Wcześniejsza praca w game-devie
    • Doświadczenie z programami księgowymi/systemami ERP
    • Uprzednie doświadczenie z programami do zarządzania zadaniami
    • Umiejętności analityczne oraz zdolność znajdowania kreatywnych rozwiązań

    Obowiązki:

    • Weryfikacja, tworzenie i archiwizacja umów oraz oświadczeń
    • Wsparcie w zakresie rozliczeń z kontrahentami
    • Komunikacja z firmą prowadzącą księgowość i współpraca w zakresie rozliczania spółki
    • Przygotowywanie i weryfikacja faktur
    • Obsługa płatności, przyjmowanie i archiwizacja dokumentów finansowych
    • Wsparcie formalne zarządu
    • Wykonywanie prostych prognoz i analiz na bazie danych o produktach firmowych
    • Dbanie o płynność spółki

    Co oferujemy?

    • Pracę na pełen etat.
    • Stabilne warunki zatrudnienia (przywiązujemy się do osób, z którymi pracujemy).
    • Elastyczne godziny pracy (wynosimy to stwierdzenie na nowy poziom!).
    • Możliwość wykonywania części pracy zdalnie.
    • Materiały do nauki, pomoc w rozwoju (mamy podobno jakieś doświadczenie!).
    • Fajny klimat w biurze (gramy razem w gry po pracy, pomagamy sobie i od czasu do czasu organizujemy epickie wspólne grania!).
    • Opiekę medyczną.
    • Kartę Multisport.
    • Hektolitry darmowej kawy z ekspresu i yerby w biurze.
    • Praca będzie odbywać się w biurze przy ul. Kunickiego w Krakowie.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i kilku słów o sobie na adres: rekrutacja@frozendistrict.com

    1 296 - 2 334 USD