• Wszystkie ofertyWarszawaPMKoordynator/ka ds. organizacji szkoleń
    Koordynator/ka ds. organizacji szkoleń
    PM
    Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    praca w grupie

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    manager

    Microsoft Office

    organizacja warsztatów

    Mile widziane

    kreatywność

    CRM

    pomysłowość

    znajomość ngo

    zainteresowanie AI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W zespole Sektor 3.0 wierzymy, że osoby aktywne społecznie potrzebują różnorodnych kompetencji cyfrowych. Dlatego naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, przystępnej wiedzy o technologiach, która ułatwi im rozwój oraz przyspieszy transformację cyfrową organizacji. W sposób szczególny interesujemy się takimi obszarami, jak: komunikacja w Internecie, bezpieczeństwo w sieci, sztuczna inteligencja, higiena i dobrostan cyfrowy, krytyczne myślenie oraz weryfikacja informacji.

    W ramach naszego Programu inspirujemy i edukujemy w tematach związanych z zastosowaniem nowych technologii w działaniach organizacji społecznej m.in. poprzez Festiwal, E-learning, Blog czy Podcasty, a w Funduszu wspieramy tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę tech for good.

    W związku z nowymi projektami rozbudowujemy nasz zespół i szukamy osoby, do pracy hybrydowej, która zajmie się szkoleniami offline i online m.in. w zakresie sztucznej inteligencji oraz rozwojem społeczności.

    Obowiązki:

    • planowanie i koordynowanie projektów szkoleniowych, zarówno offline, jak i online m.in. w obszarze AI,
    • kontakt z uczestnikami szkoleń/spotkań i/lub budowanie relacji z członkami społeczności poprzez regularną interakcję,
    • organizacja warsztatów,
    • analiza ofert i rynku narzędzi z obszaru edutech,
    • współpraca z działem szkoleniowym i komunikacyjnym,
    • współpraca z instytucjami szkoleniowymi.

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym planowaniu i organizacji szkoleń o charakterze online i offline,
    • zainteresowanie tematyką AI,
    • gotowość do uczenia się nowych narzędzi,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • mile widziane doświadczenie w moderowaniu społeczności online,
    • umiejętność pracy w zespole zdalnym,
    • dobra znajomość narzędzi pracy, a także nauki zdalnej i hybrydowej,
    • gotowość do pracy zdalnej i uczenia się nowych aplikacji do współpracy oraz tworzenia treści,
    • język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie,
    • mile widziana znajomość specyfiki pracy organizacji społecznych.

    Zapewniamy:

    • umowę B2B lub umowę zlecenie,
    • zatrudnienie możliwe od 1 października 2024,
    • stawkę zależną od rodzaju umowy i doświadczenia,
    • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu w biurze w centrum Warszawy),
    • płatny urlop,
    • infrastrukturę sprzętową (komputer, sprzęt do transmisji online, dostęp do robotów edukacyjnych oraz płatnych aplikacji AI),
    • możliwość udziału w konferencjach technologicznych organizowanych w kraju i zagranicy,
    • współtworzenie jednego z największych festiwali technologicznych w Polsce,
    • pracę z wykorzystywaniem narzędzi: Slack, Asana, Notion, Loom, Microsoft 365.