• Wszystkie ofertyGliwiceSprzedażSprzedaż B2BNew Business Development Manager
    New Business Development Manager
    new
    Sprzedaż
    Funzeum Sp. z o.o.

    Gliwice
    1 298 - 2 077 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    strategiczne planowanie

    zarządzanie zespołem

    Microsoft Office Excel

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dołącz do zespołu, który kształtuje przyszłość!

    Jeśli masz doświadczenie w rozwijaniu nowych rynków, kochasz wyzwania i potrafisz budować trwałe relacje biznesowe, mamy dla Ciebie idealną ofertę. Poszukujemy kreatywnego i zorientowanego na wyniki New Business Development Managera, który pomoże nam zdobywać nowe obszary biznesu i rozwijać naszą firmę.

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych: Aktywnie poszukuj i identyfikuj możliwości biznesowe, nawiązując relacje z kluczowymi partnerami.
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu: Twórz strategie rozwoju w nowych sektorach rynkowych, identyfikując nowe źródła przychodów.
    • Analiza rynku i konkurencji: Badaj trendy rynkowe, monitoruj konkurencję i dostosowuj działania do zmieniających się warunków.
    • Budowanie relacji z klientami: Rozwijaj i utrzymuj długoterminowe relacje biznesowe, negocjuj warunki współpracy i zawieraj umowy handlowe.
    • Współpraca z innymi działami: Koordynuj swoje działania z zespołami marketingu i sprzedaży, aby maksymalizować efektywność działań.
    • Realizacja celów sprzedażowych: Odpowiadaj za realizację założonych planów sprzedażowych i rozwój portfolio klientów.

    Oczekiwania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, w tym na stanowisku związanym z rozwojem biznesu lub pozyskiwaniem nowych klientów.
    • Udokumentowane sukcesy w rozwoju nowych rynków oraz pozyskiwaniu klientów i partnerów.
    • Umiejętność strategicznego myślenia i planowania, a także zdolność do szybkiego adaptowania się do zmian rynkowych.
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, zdolność do budowania relacji na różnych poziomach organizacji.
    • Silne umiejętności analityczne i zdolność do pracy z danymi rynkowymi.
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, zorientowanie na realizację celów.
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju kariery: Praca na kluczowym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie, z realnym wpływem na rozwój strategii biznesowej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjna podstawa wynagrodzenia plus system premiowy uzależniony od wyników.
    • Współpraca z liderami branży: Szansa na pracę z inspirującymi klientami i partnerami z różnych sektorów.
    • Elastyczność i samodzielność: Duża autonomia w zarządzaniu projektami i planowaniu działań.
    • Środowisko pracy sprzyjające innowacjom: Udział w nowatorskich projektach i dostęp do zaawansowanych narzędzi wspierających sprzedaż.
    1 298 - 2 077 USD

    B2B