• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingMarketingSpecjalista ds. Aktywacji Klienta w Funzeum
    Specjalista ds. Aktywacji Klienta w Funzeum
    new
    Marketing
    Funzeum Sp. z o.o.

    1 167 - 1 556 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    strategiczne planowanie

    marketing

    prawo jazdy kat. B

    organizacja eventów

    sprzedaż

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Chcesz pracować w miejscu, które łączy światło, kolory i edukację, inspirując tysiące ludzi każdego dnia? Dołącz do zespołu Funzeum!

    Jesteśmy dynamicznym Centrum Nauki i Rozrywki, które zapewnia unikalne doświadczenia dla dzieci i dorosłych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Aktywacji Klienta, która pomoże nam w zwiększaniu zaangażowania naszych gości oraz rozwoju ich relacji z Funzeum.

    Twoje główne zadania:

    • Tworzenie i realizacja strategii aktywacji klientów: Opracowywanie kampanii oraz działań, które zwiększą zaangażowanie odwiedzających Funzeum
    • Aktywne budowanie relacji z klientami: Kreowanie działań, które będą budować lojalność klientów oraz zachęcać do częstszych odwiedzin oraz zwiększania koszyków zakupowych, w tym programy lojalnościowe, promocje i wydarzenia specjalne.
    • Analiza zachowań klientów: Monitorowanie i analiza danych dotyczących zachowań klientów, w celu optymalizacji strategii aktywacyjnych i poprawy doświadczenia gości.
    • Współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży: podejmowanie wspólnych działań z zespołami, aby kampanie aktywacyjne były spójne i skuteczne.
    • Monitorowanie efektywności działań: Regularna analiza wyników prowadzonych działań aktywacyjnych oraz dostosowywanie strategii na podstawie wyników.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu, obsłudze klienta lub aktywacji klientów, najlepiej w branży rozrywkowej, edukacyjnej lub kulturalnej.
    • Zrozumienie potrzeb klientów i umiejętność budowania długotrwałych relacji.
    • Kreatywność oraz zdolność do planowania i wdrażania innowacyjnych kampanii aktywacyjnych.
    • Znajomość narzędzi do analizy danych i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy zachowań klientów.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie, z inicjatywą w działaniu.

    Oferujemy:

    • Pracę w inspirującym środowisku: Funzeum to unikalne miejsce, które łączy edukację z rozrywką. Będziesz miał/a okazję współtworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
    • Kreatywność i innowacja: Możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw, które przyczynią się do wzrostu zaangażowania klientów.
    • Dynamiczny zespół: Praca w młodym, kreatywnym i wspierającym się zespole.
    • Możliwość uczestniczenia w unikalnych wydarzeniach i projektach: Organizacja oraz udział w wydarzeniach, które przyciągają gości i budują relację z marką Funzeum.
    1 167 - 1 556 USD

    B2B