• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingSocial mediaContent Creator / Tik Toker / Specjalista ds. wideo
    Content Creator / Tik Toker / Specjalista ds. wideo
    Marketing
    Gastro Paczka

    1 815 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 685 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    kreatywność

    social media

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Mile widziane

    copywriting

    marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Pasjonuje Cię tworzenie treści wideo stojąc zarówno przed jak i za kamerą? Masz pozytywne usposobienie i mnóstwo energii? Dołącz do naszego zespołu!

    Do zespołu multimedialnego marki Gastro Paczka poszukujemy Specjalisty ds. tworzenia treści wideo. Pracujemy w branży cateringu dietetycznego, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, różnorodnymi projektami i duuużym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Szukamy Specjalisty, który będzie działał na samodzielnym stanowisku, tworzył treści na potrzeby naszych kanałów w social mediach oraz ściśle współpracował z całym działem marketingu - specjalistami, którzy odpowiadają za komunikację naszych marek.

    Nasze biuro mieści się w Redzie, dokąd bardzo szybko można dotrzeć z większości miejsc w Trójmieście!

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie treści wideo do mediów społecznościowych (Instagram, Tik Tok, Facebook)
    • Występowanie przed kamerą i/lub w roli komentującej/go
    • Wykorzystywanie materiałów dokumentujących działania organizacji do promocji w social mediach
    • Analiza działań konkurencji
    • Analiza bierzących trendów w SM
    • Wyszukiwanie i inicjowanie okazji do tworzenia atrakcyjnej treści video
    • Współtworzenie strategii marketingowych
    • Wsparcie działu marketingu w prowadzonych działaniach marketingowych
    • Przygotowywanie harmonogramu publikacji
    • Współpraca z innymi działami w firmie
    • Tworzenie materiałów typu making of z planów zdjęciowych realizowanych przez nasz zespół

    Wymagania:

    • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu treści video na potrzeby social mediów (FB, TikTok, YT) – wymagane portfolio (lub Twój profil)
    • Znajomość środowiska tiktok/ig oraz bieżące śledzenie trendów i szybkie adaptowanie ich na potrzeby naszej działalności
    • Kreowanie oryginalnych i angażujących treści
    • Poczucie estetyki i dbałość o detale
    • Otwartość i umiejętność pracy zarówno przed jak i z kamerą
    • Miła aparycja i pozytywne nastawienie, wrodzony optymizm i energia w działaniu
    • Kreatywne myślenie i chęć w poszukiwaniu rozwiązań
    • Terminowość, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

    Mile widziane:

    • Umiejętność przeprowadzania wywiadów przed kamerą, w tym umiejętność władania poprawną polszczyzną
    • Podstawowa znajomość pakietu Adobe, bądź innego oprogramowania kreatywnego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość podstaw oświetlenia
    • Załączone do zgłoszenia wideo w którym powiesz kilka słów o sobie

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość poszerzania swoich horyzontów, pracę przy ciekawych projektach
    • Pracę w modelu hybrydowym
    • Zniżki na catering i posiłki w biurze
    • Formę zatrudnienia: B2B lub UZ
    1 815 - 2 074 USD

    B2B

    1 685 - 1 945 USD