• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingCustomer Success Manager / Account Manager (Junior/Mid)
    Customer Success Manager / Account Manager (Junior/Mid)
    Marketing
    Gawronify sp. z o.o.

    Warszawa
    1 558 - 2 337 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 298 - 1 947 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    marketing
    account manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Gawronify - naszą misją jest pomaganie biznesom w osiąganiu ogromnej skali poprzez proste systemy, budując przy tym markę osobistą eksperta oraz tworząc biznes, który służy im, a nie odwrotnie.

    Dążąc do tego, aby na zawsze odmienić pozyskiwanie klientów dla biznesów online w Polsce, będąc pierwszym wyborem kiedy ktoś pomyśli o pomocy w rozwoju jego biznesu, poszukujemy pasjonatów, którzy podzielają nasze wartości i zaangażowanie w doskonałość.

    KOGO SZUKAMY:

    Analitycznego, zorientowanego na dane Menedżera ds. Sukcesu Klienta z wyjątkowymi umiejętnościami rozwiązywania problemów, doskonałą dbałością o szczegóły oraz zdolnością do wielozadaniowości.

    Praca z nami wymaga wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu i skalowaniu firm przez reklamy płatne - doświadczenie w pracy w agencji, lub freelance.

    Jesteś samodzielnym myślicielem i pracownikiem, ale świetnie prosperujesz, pracując w ZESPOLE i nie preferujesz pracy jako „samotny wilk” czy „freelancer”.

    Doświadczony w korzystaniu z ClickUp, Asana lub Monday.com do zarządzania projektami i zadaniami klientów w celu zapewnienia płynnego przebiegu operacji.

    Wymagania:

    • praca minimum 3 lata jako CSM, lub Account Manager po stronie agencji, lub firmy consultingowej (marketing, sprzedaż)
    • dużo chęci nauki i zaangażowanie - nauczymy Cię na prawdę wiele

    ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A:

    Onboarding klienta: Odpowiedzialność za przejęcie procesu wprowadzenia klienta po zakończeniu sprzedaży przez zespół sprzedaży i wypełnieniu wymaganych dokumentów.

    Wsparcie klienta: Po onboardingu jako główny punkt kontaktowy, odpowiedzialność za odpowiadanie na wszystkie pytania klientów i rozwiązywanie wszelkich wątpliwości w sposób efektywny, skoncentrowany na utrzymaniu klienta.

    Utrzymanie klienta: Szczególna dbałość o zaangażowanie klienta w proces i dbałość o satysfakcje ze współpracy.

    Chcemy, aby klienci czuli, że jesteśmy integralną częścią ich biznesu i wiedzieli, że zawsze o nich myślimy i mamy na uwadze ich cele.

    Sukces: Czynne branie udziału w odnoszeniu przez klienta sukcesów dzięki naszemu programowi i usługom - tak by czuł jak bardzo dzięki nami i Tobie wzrósł.

    Raportowanie: Wysyłanie regularnych i terminowych raportów do klientów, podkreślając pozytywne aspekty bieżącej pracy. Wszystkie raporty powinny być wysyłane w tym samym formacie, markowane przez firmę, i mogą być używane jako narzędzie do utrzymania klienta i/lub sprzedaży, tam gdzie jest to potrzebne.

    Wyszukiwanie dodatkowych możliwości sprzedaży u obecnych klientów: Zdolność do dostrzegania możliwości dodatkowych usług, które pomogą klientowi w rozwoju i realizacji większych celów, oraz komunikowanie tych szans zespołowi sprzedaży podczas przygotowywania raportów.

    Rozwijanie i utrzymywanie strategii utrzymania klienta: Współpraca z CSD i zespołem zarządzającym w celu dalszego doskonalenia istniejącej strategii utrzymania klienta. Oznacza to wnoszenie nowych pomysłów na zaplanowane spotkania oraz posiadanie planu wdrożenia nowych strategii i sposobu śledzenia wyników tych działań.

    Utrzymywanie systemu poleceń klientów: Współpraca z CSD i zespołem zarządzającym nad dalszym doskonaleniem istniejącego systemu poleceń. Oznacza to wnoszenie nowych pomysłów na spotkaniach oraz posiadanie planu wdrożenia nowych strategii i śledzenia wyników tych działań.

    Research i sugestie: Stałe poszukiwanie sposobów na doskonalenie naszych usług.

    Zarządzanie zadaniami: Zarządzanie szczegółowymi i zorganizowanymi harmonogramami, programami, zadaniami oraz systemami zarządzania projektami za pomocą ClickUp. Zapewnianie cotygodniowych aktualizacji dotyczących kont klientów oraz comiesięczne i kwartalne raporty dotyczące celów.

    CO OFERUJEMY:

    Stałe i pewne wynagrodzenie - podstawa (widełki w ogłoszeniu) + do ustalenia bonusy za osiągnie celów

    W pełni zdalna rola, pozwalająca na pracę z dowolnego miejsca, gdzie czujesz się najbardziej efektywnie

    Ciągła edukacja i możliwości rozwoju osobistego, w tym opłacane kursy, coaching, mastermindy lub wydarzenia

    Bonusy i nagrody za osiąganie lub przekraczanie KPI i oczekiwań

    Plan szkoleniowy zwiększający Twoją wiedzę i umiejętności

    Startupowy klimat z małym, zróżnicowanym, zżytym i współpracującym zespołem

    MultiSport

    Proces rekrutacji:

    1. Weryfikujemy zgłoszenie - jeśli wstępnie wygląda na to, że się wpasowujesz to zadzwonię do Ciebie o porozmawiamy przez 15 minut
    2. Zaprosimy Cię na drugi etap gdzie porozmawiamy o Twoich doświadczeniach i zbieżności z naszymi wartościami firmowymi, oraz damy kilka praktycznych przykładów sytuacji z życia codziennego firmy do rozwiązania (15-25minut)
    3. Spotkanie z CEO Maciejem (15-20 minut)
    4. Pracujemy razem 🚀
    1 558 - 2 337 USD

    B2B

    1 298 - 1 947 USD