• Oferty
  • Wszystkie ofertyKielceZdrowieFarmacjaMagister Farmacji
    Magister Farmacji
    Zdrowie
    Gemini

    Gemini

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Retaksacja recept

    Leki recepturowe

    Wnioski na pieluchomajtki

    obsługa pacjenta

    Kamsoft

    Refundacje

    dermokosmetyki

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów.

    Możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój.

    Pod marką Gemini działa obecnie ponad 300 aptek w całym kraju. Obecnie poszukujemy Magistrów Farmacji.

    Czego możesz się spodziewać?

    • dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami,
    • dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz i to Ty decydujesz co mu doradzisz,
    • dajemy Ci do dyspozycji szeroki asortyment – dbamy o dostępność leków, w tym również nowinek rynkowych,
    • dbamy o Twoje bezpieczeństwo – we wszystkich Aptekach działających pod marką Gemini okienka wyposażone są w szyby zamontowane na stałe,
    • patrzymy w przyszłość – nie boimy się zmian i chętnie wprowadzamy innowacje.

    Czego oczekujemy?

    • wyższego wykształcenia farmaceutycznego,
    • czynnego prawa do wykonywania zawodu,
    • otwartości i empatii w pracy z Pacjentem,
    • samodzielności w organizacji własnej pracy,
    • umiejętności pracy w zespole.

    Co możemy Ci zaoferować?

    •       stabilność zatrudnienia – apteki pod marką Gemini są na rynku ponad 30 lat i wciąż się rozwijają,

    •       wysokie standardy etyczne pracy farmaceuty,

    •       wsparcie w relokacji (czasowej i stałej),

    •       możliwości rozwoju kompetencji menedżerskich,

    •       szkolenia specjalistyczne,

    •       udział w ciekawych projektach rozwijających dodatkowe umiejętności,

    •       dużą samodzielność pracy,

    •       pracę w zgranym zespole,

    •       benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy językowej eTutor, umożliwiającej naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego wraz z bezpłatnym dostępem dla bliskiej osoby, program poleceń pracowniczych.