• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćStarsza Księgowa / Starszy Księgowy (Senior Accountant)
    Starsza Księgowa / Starszy Księgowy (Senior Accountant)
    new
    Finanse
    GLC Accounting Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Czynimy biznes łatwiejszym, wspierając naszych Klientów w zakresie księgowości, usług audytorskich, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej oraz wparcia IT. Działamy od 25 lat obsługując klientów z wielu branż. Zespół GLC to 160 specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w ludzi – po prostu. Stała dbałość o zespół to nasz znak rozpoznawczy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, liczne benefity i szkolenia oraz możliwość rozwoju pod okiem interdyscyplinarnego zespołu ekspertów.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    Wykształcenie kierunkowe

    księgi rachunkowe

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
    • Przygotowywanie zamknięcia miesiąca spółki,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków CIT, VAT,
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i innych raportów (w tym RZiS, bilansów, RPP i ZZWKW),
    • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Współpraca z Klientem w zakresie rozliczeń, uzgodnień sald księgowych i rozrachunkowych,
    • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Minimum 2-letnie doświadczenie starszego/samodzielnego księgowego,
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
    • Wysokie zdolności interpersonalne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
    • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
    • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
    • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
    • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
    • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
    • Premie półroczne
    • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
    • Podwyżka inflacyjna
    • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
    • Bonus świąteczny
    • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
    • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
    • Raz-dwa razy w miesiącu szkolenia merytoryczne
    • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej