• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinHRHRHR Business Partner
    HR Business Partner
    HR
    Goldman Recruitment

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    wyjazdy służbowe

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta - znanej firmy z branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.

    Idealny kandydat posiada doświadczenie w tożsamej branży oraz jest otwarty na pracę mobilną i podróże służbowe. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

    Opis stanowiska:

    • wsparcie Dyrektora Sprzedaży sklepów w budowaniu stabilnych zespołów, poprzez realizację strategii HR’owej,
    • regularne wizyty w sklepach (50 sklepów rozsianych w województwie zachodniopomorskim i lubelskim),
    • rekrutacja i szkolenia wewnętrzne,
    • proponowanie i wdrażanie w sklepach działań usprawniających na podstawie analizy ankiet satysfakcji i zaangażowania pracowników,
    • stałe analizy kluczowych wskaźników HR, raportowanie i rekomendowanie działań rozwojowych.

    Wymagania:

    • min 2 letnie doświadczenie jako HRBP w branży retail - warunek konieczny,
    • czynne prawo jazdy kat B - praca mobilna (50 sklepów w województwie zachodniopomorskim i lubelskim),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • orientacja na wynik i konsekwencja w dzialaniu,
    • gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji, umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów,
    • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop i telefon, również do użytku prywatnego,
    • możliwy rozwój zawodowy rownież na arenie międzynarodowej,
    • praca z wykwalifikowanym zespołem managerskim.