• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista sprzedaży SEO/SEM
    Specjalista sprzedaży SEO/SEM
    new
    Sprzedaż
    SEOFLY

    SEOFLY

    Warszawa
    1 556 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    marketing

    sprzedaż

    Mile widziane

    SEM

    copywriting

    SEO

    język angielski

    adwords

    Google Ads

    pozycjonowanie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SeoFly to agencja SEO/SEM, należąca do grupy Good One, skupiające podmioty wyspecjalizowane w usługach z zakresu: e-marketingu, PR oraz reklamy.

    Jesteśmy częścią grupy Good One, dostarczającej kompleksowe usługi z zakresu komunikacji marketingowej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko New Business Specialist - osoby, która wie co dla biznesu oznacza dobrze zaprojektowany proces marketingowo - sprzedażowy oraz wie jak nawiązać i zbudować trwałe relacje biznesowe.

    Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych w sektorze B2B i chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności do nawiązania relacji z krajowymi i zagranicznymi Klientami - prześlij nam swoją aplikację.

    Twoje Główne Obowiązki:

    • Tworzenie ofert dla klientów
    • Cold calling - pozyskiwanie klientów
    • Samodzielne planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych
    • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze usług SEO/SEM, Google Ads, Content Marketing
    • Analizowanie rynku, konkurencji i trendów w branży SEO & SEM, PR i SM

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Minimum 2 - letniego doświadczenia w budowaniu i sprzedaży projektów i usług marketingowych w sektorze B2B, popartego pozytywnymi wynikami
    • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
    • Znajomości branży PR, SM, SEO & SEM i procesów w niej zachodzących
    • Umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności negocjacyjnych
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji przed wyższą kadrą menadżerską
    • Znajomości języka angielskiego
    • Nastawienia na wyniki

    Co dajemy w zamian:

    • Wynagrodzenie - podstawa 6 000 - 9 000 netto - uzależniona od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych + premia uzależniona od wyników
    • Rozwój – możliwość pracy organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku - 13 lat działalności Grupy Good One
    • Możliwość realnego kształtowania strategii marketingowo - sprzedażowej całej Grupy
    • Stabilną pracę
    • Możliwość współtworzenia społeczności #GoodPeople
    • Udział w brainstormach kreatywnych i szkoleniach wewnętrznych ( PR, SEO/SEM, DESIGN )
    • Pyszną kawę, niezłe cateringi oraz różnego rodzaju benefity czy wypady integracyjne.
    1 556 - 2 334 USD

    B2B